отримати glitzed напередодні Нового року з цими порадами блиск тіла

Новий рік це не просто свято, коли уряд ви отримати вихідний день і знати пошти не приїде. Це день, який символізує нові починання, другі шанси, поліпшення здоров’я, і ​​нових поглядів. Святкування дзвін у нового року дає прекрасне виправдання, щоб носити косметичний блиск таким чином, що виглядає доречно і святково. Носіння блиску під час святкування 31 грудня говорить світові: “Я йду, щоб блищати в цьому році!”

Поради для додавання блиску, щоб макіяж очей
Використовуйте тільки відповідні косметичні блиском. При нанесенні блиску, як макіяж, завжди мати на увазі, що ви повинні використовувати тільки косметичний блиск або блиск тіла, яка є безпечною для використання навколо очей. Хоча деякі блищить чудово підходять для ремесла, вони можуть бути створені зі скла, які можуть подряпати лінзу очі і, можливо, привести до зараження. Поліестер і полімерних блищить хороші варіанти для тіла блиском.

Спосіб № 1: Використовуйте кремова основа для сипучих блиском. Вільні блиск для очей, як правило, штраф, порошкоподібну речовину, які застосовуються з косметичної кисті. Є кілька способів, щоб застосовувати розсипчасту косметичний блиск для ваших очей. Ви можете застосувати прямо на блиск ваших очей з пензлем, як ви б тіні для повік. Або, для більш драматичного, мерехтливий ефект, можна застосувати базовий шар таким блиском має місце дотримуватися. Хороша основа, щоб використовувати, крем на основі підводка для очей в темні або світлі кольори, який ви застосували б з косметикою кисті. Після нанесення підводки для очей, опустіть інший, сухої кисті макіяж в блиск і погладити його по базі. Потім, використовуючи товсту кисть для макіяжу акуратно струсіть надлишки блиску.

При використанні крему на основі підводка для очей в якості бази для сипучих блиском тіла, ви не повинні просто шикуються ваші очі з ним. Не соромтеся застосовувати бази зі ціле століття, контур нижньої частини брови і так далі. Поекспериментуйте з базою і вільні блиск знайти вподобаний дизайн.

Спосіб № 2: Використовуйте косметичний клей для сипучих блиском. Косметичний клей ще один хороший спосіб, щоб зробити палицю блиск для ваших очей. Нанесіть трохи клею з включеним щітку на ваших очах. Потім за допомогою сухої кисті макіяж застосовувати вільні блиск ваших очей.

Спосіб № 3: Використання гелю блиском. Часто бачили під час Хеллоуїна, блиск гель для обличчя зазвичай поставляється в трубочки. Блиск частин в гелі, як правило, більше, ніж ті, що у вільну косметичних блиск і створити тонку окропленням блиск при нанесенні на обличчя. Блиск гель є хорошим варіантом для тих, хто хочуть, щоб їхні очі іскряться, але не схоже, що вони випромінюють з вогнями Лас-Вегаса. Нанесіть тонкий шар блиску гелю за макіяж очей, кисть блиску гелю над власною підводки для очей або застосувати блиск гелем над віями або бровами для тонких іскритися.

Спосіб № 4: використання клею вії. Ідеально підходить для застосування великої кількості блискучих блиск на повіки, вії Клей пропонує всю ніч довговічність. Використовуйте клей вії і макіяж кисть для нанесення товстим лінію клею на повіку. Нехай клей сидіти протягом декількох секунд, поки він не стане клейким. Потім занурити різні кисті макіяж в деякі вільні блиск очей і злегка промокніть блиск на клей.

Спосіб № 5: Нанесіть блиск накладні вії. Накладні вії є відмінним способом, щоб зробити ваші очі поп-і виглядати драматично. Щоб застосувати блиск накладні вії, кисть деяких Клей з блискітками над віями використанням одноразову пензлик туші вії так не грудку. Потім опустіть вії в деякі вільні блиском ви вилили в чисті, невеликі пластини. Потім можна дозволити клею висохнути трохи, або застосовувати накладні вії, щоб очі відразу.

Спосіб № 6: Нанесіть блиск макіяж. Один з найпростіших способів глем до очі на Новий рік є придбання макіяж очей, який вже має блиск в ньому. Блиск ефект буде більш тонким, ніж прикладати вільні блиск, але вам все одно доведеться блискучий вигляд. Нанесіть блиск макіяж, як і будь-який інший вид макіяжу очей.

Як тільки ваш макіяж блиск встановлений, ви будете впевнені, щоб сяяти так само яскраво, як зірки з опівночі ваше дотик блиску та гламуру. Коли м’яч падає на Таймс-сквер, і шампанське ллється, ви будете телефонувати в Новий рік з блиском в очах.