нових GHD випрямляч волосся рідкісних і леопардовим принтом жаростійкі сумці

GHD, яка виступає за хороші дні волосся, є одним з найбільш відомих і краси волосся брендів. GHD славляться в перукарню за те, що зробили революцію в промисловості випрямлення волосся, з високою якістю і виконання там продукти. Кожні кілька місяців GHD виявити обмежений тираж GHD випрямляч для волосся або подарунковий набір. Ці, як правило, або включати нову версію GHD IV Styler або додати щось додатково до пакету, такий продукт.

У минулому GHD домоглися успіху в воєдино деякі дуже популярні пакети обмеженого видання. Там були Рожевий GHD подарункові набори, в поєднанні з проривом раку молочної залози. Рожевий GHD набори також включало безкоштовний килимок жаростійкі рол або макіяж безліч. У загальній складності було близько 4-х різних Рожевий GHDs за останні 4/5 років. Інший дуже популярний GHD подарунковий набір був Фіолетовий GHD Різдво подарунковий набір. Це був випущений на Різдво 2008 року і включений унікальний візерунок на барель випрямляч волосся автора. Був також Фіолетовий GHD феном подорожі включені і рулон жаростійкі мішок для зберігання ви випрямлячі та краси поставок.

Отже, що далі для GHD? Ну, це було оголошено, що GHD випускаємо ще один новий волосся стайлер якій вони будуть викликом GHD рідко. Рідкісні GHD випрямляч для волосся поставляється в глянсовий чорний корпус буде золота тоновані керамічними пластинами. Це допомагає зробити цю нову Styler виділяються в переповненому ринку. Крім того, як новий блискучий чорний Стайлер, є також спеціальні друку леопарда чохол і стайлер сумці. Цей мішок жароміцних і може бути використаний для зберігання випрямлячі після використання, не турбуючись, що вони будуть горіти ваші поверхонь або сумку. Рідкісні GHD IV Styler потім укладено в жорсткий ефект оксамиту здорові коробки, щоб дійсно закінчити пакет. Весь GHD Рідкісний подарунковий набір змогли потім пакети в стильній коробці з дивлячись Lift Off кришку, яка оформлена в леопардовим принтом, щоб відповідати теплової мішечок. Слоган для випрямляч є “Нове покоління Hair Styler”. Насправді стайлер дуже схожий на GHD Темний версія, яка була випущена в цьому році, але це не те ж саме. Золота тоновані пластини робить це тільки, що трохи відрізняється, і напис на стовбурі також золото.

На цей раз немає GHD DVD з подарунковий набір. Тим не менш, стайлер раніше поставляється з гарантією 2 роки виробника, по всьому світу Сумісність напруги, так що ви можете використовувати його за кордоном. Автоматичний перемикач режиму, так що ви новий стайлер буде закрита, і вимкнеться, якщо не використовується протягом 30 хвилин і велика регульоване технології тепло зробило GHD славиться тих великих результатів випрямлення волосся. Новий стайлер як очікується, буде випущений в травні деякий час і кількість буде обмежена, за оцінкою близько 60000 знака і буде поставлятися з рекомендованою роздрібною ціною £ 129. Якщо судити можливого успіху цього стайлер на попередній GHD Glossy Black, яка була випущена це має бути дійсно дуже популярні. Так що будьте готові GHD Рідкісний реліз, через деякий час після першого тижня в травні.