жиру передачі для зморшок і шрамів

Є багато штучних способів, які можуть бути ефективними в підвищенні свій зовнішній вигляд, але також може викликати алергічні реакції і неприродним результати. Зокрема, багато продуктів, які використовуються для заповнення зморшок і лікування шрамів від вугрової висипки виготовлені з продуктів тваринного походження, і часто відкидаються пацієнтів.

І є деякі пацієнти, які відчувають себе більш комфортно, які отримують природна речовина. Жир передачі є безпечним і ефективним методом лікування косметичних, які можуть вирішувати такі питання, як зморшки і рубці в більш природним способом.

Додаткових мляві м’язи, який переїхав узятий з однієї області тіла (на жаль, не достатньо, щоб ви помітно тріммер) і потім вводять в іншу. Більшість пластичних хірургів воліють робити це за допомогою шприца або ліпосакція канюлі, яка являє собою порожню трубку приєднаний до вакуум, який висмоктує додаткових осередків. Після того, жирові клітини видалені, він повинен бути підготовлений для того, щоб видалити кров і будь-які інші непотрібні речовини.

Невеликі кількості отримані клітини поступово вводити в лицьовій складки, зморшки і прищі ямами або шрамів. Лінії товстими після ін’єкції, в результаті чого поверхня шкіри гладкою і рівною.

Донорських ділянок для жиру передачі, як правило, нижньої частини живота, стегон і внутрішньої сторони колін. Це самий безпечний і простий, щоб видалити надлишок тканин від цих областях, щоб забезпечити найкращі результати.

Пластичні хірурги часто на лиття клітини, так як вони повільно поглинаються протягом перших кількох місяців. Повторне поглинання може бути цілих 95 відсотків, але зазвичай становить від 30 до 40 відсотків.

Оскільки тіло не може відмовитися від своїх власних тканин, відновлення після процедури короткий і ризики дуже мало. Це займе кілька днів для початкової набряк і ненормальною повноті спадати.

Хоча ваше обличчя може бути трохи опухлим і пухкі, більшість людей досить комфортно, щоб повернутися до своєї звичайної діяльності негайно. Можливі ризики включають гематома, кровотеча і інфекція. Але при належному догляду та вибору кваліфікованого хірурга, це досить рідкі.

Найбільшою перевагою перестановці власних тканин тіла для заповнення зморшок і шрамів, що результати як правило, тривають значно довше, ніж тимчасові ефекти багатьох штучних наповнювачів.

Якщо заготовка буде зроблено правильно і тіло утримується від поглинання його занадто багато, результат може тривати від шести місяців до декількох років, в залежності від людини.

Жир передачі є безпечним, ефективним і природним способом, щоб зменшити поява тонких ліній і особи рубців. Оскільки результати потенційно може тривати протягом багатьох років, ви не будете витрачати величезні гроші на повторні відвідування і штрихи, які необхідні для утримання інших популярних, штучних наповнювачів.

Є багато шанованих, рада сертифікованих пластичних хірургів, які пропонують цей метод за допомогою ліпосакції або шприцом. Дослідження уважно, і ви можете бути впевнені в молодості, природно виглядають результатів.