дізнатися все про жирної шкіри – 2

Для підтримки здорової шкіри ви повинні дотримуватися основний догляд. За промивка видалення кислоти мантії і піддати вас бактерій. Якщо ви не мити достатньо, нафта буде проблемою. Таким чином, використання деяких продуктів, які дають оптимальні результати у забезпеченні жирної шкіри. Тепер дізнатися про ці продукти.

масла промокальний папір:
Використання масла промокальний папір значно зменшує поверхню масла на шкірі. У цих документах працювати тільки на поверхні шкіри, вони не зупиниться більш видобутку нафти, які можуть бути помилково вважають деякі. Краща якість шкіри олією промокальний папір приходять з порошковим покриттям, щоб допомогти поглинути більше шкірного сала. Порошок також залишає шкіру сухою. Пляма нафти на обличчі стільки разів, скільки ви хочете з маслом промокальний папір.

ретиноїди:
Актуальні ретиноїди зменшити масла, а також сушить шкіру. Ви також отримати безліч комбінацій ретиноїди з АНА і вітамін С. Третиноїн є найбільш популярним ретиноидов для цієї мети. Вона видаляє масло поступово і зберігає шкіру м’якою. Це також збільшує вироблення колагену і допомагає зберегти обличчя зморшки безкоштовно.

АГКС:
Гліколева кислота допомагає відлущує мертві клітини шкіри. При тому, що він також видаляє надлишок олії на шкірі. Гліколевої кислоти AHA. АНА також збільшити оборот клітин шкіри і видаляє омертвілі клітини шкіри.

ізотретиноїн:
Використання изотретиноин не рекомендується для жирної шкіри. Це дуже хороші ліки для запаленої кістозні акне, але не може бути дуже корисна для видалення надлишки масла. Проконсультуйтеся з вашим лікарем з цього приводу.

антіандрогени:
Поговоріть зі своїм лікарем і з’ясувати, якщо ви можете приймати оральні антіандрогени контролювати вироблення шкірного сала.

косметики:
Використовуйте не комедонов і безмасляние косметики. Використання спеціально розроблений миючі засоби, в’яжучі та тонерів для жирної шкіри.

пральна:
Чи не мийте обличчя дуже часто для видалення масел. Пральні два рази має бути достатньо, щоб видалити надлишки масла. Лікування шкіри різко може призвести до пошкодження шкіри.

Ця стаття тільки в інформативних цілях. Ця стаття не призначена для медичної консультації, і він не є заміною для професійного медичного ради. Будь ласка, зверніться до лікаря для вашої медичної проблеми. Прохання слідкувати за будь-яку пораду в цій статті, лише після консультації з лікарем. Автор не несе відповідальності за будь-який результат або пошкодження внаслідок інформації, отриманої з цієї статті.