домашнє засіб від пігментних плям і чому я не використовую їх

З віком коричневі плями починають з’являтися на нашій шкірі через всіх перебування на сонці протягом багатьох років. Є речовини, в нашій кухні, які можуть допомогти ці плями зникають, так що якщо ви шукаєте домашнього кошти від пігментних плям ви можете мати їх під рукою без особливих клопотів.

Хрін не те, що я б міг подумати, працюватиме для освітлення шкіри, але змішаний з оцтом було повідомлено, що він робить свою справу. Я не один є хрін, так, щоб покласти його на моїй шкірі це не те, я пробував.

Інше домашнє засіб для пігментних плям є цибулею і оцтом. Я не знаю, як ви, але я не хочу пахнути як цибуля, так що буде для мене також. Крім того, як повідомляється, буде потрібно кілька місяців для видимих ​​результатів.

Інші домашнє засіб для пігментних плям я бачу говорили часто лимона. Ви просто втирати його на вашій шкірі. Тепер, коли буде пахнути трохи краще, ніж цибуля, але це засіб знову займає багато часу, щоб побачити результати.

І він повідомив, що, якщо ви чутливі до цитрусових ви не повинні використовувати це. У мене є племінниця, які використовували лимонний полегшити її волосся, і вона працювала до тих пір, як вона була на сонці, так що може бути, є щось у цьому лимона на шкіру, але я не пробував його небудь.

Причина я не пробував будь-який з вище для домашнього кошти від пігментних плям
, Тому, що я використовував продукт, щоб полегшити мої плями віку з Extrapone Nutgrass в ньому, і він працює, так що я сказав, чому експеримент з чимось ще. Ця речовина є безпечним і ефективним, і він приходить у вигляді крему з іншими анти старіння елементів у ньому.

Це допомагає моїй шкірі залишатися молодий вид за рахунок скорочення зморшок і тонких ліній, а це полегшує мою шкіру, так що я думаю, що він робить прекрасну роботу, за те, що я хочу зробити. Я міг піти в мою кухню і спробувати речі, перераховані вище, але я не хочу витрачати час, намагаючись їх, коли у мене є те, що вже було доведено, щоб мене на роботу.

Не зрозумійте мене неправильно, ці речі можуть працювати з часом, але я не хочу чекати, щоб виглядати молодо знову. Я хочу його зараз і їй-богу я отримав його, так що я не дивлюся далі. Я за природний, але те, що у мене природно так, щоб до кінця цього обговорення. Якщо ви хочете знати, що я використовую, перевірити мій сайт, перераховані нижче в біо.