видалення волосся історії

У минулому люди не думали, що ніщо їх тілі – це був просто нормальний спосіб життя. Тепер, з лазерним шкіл та сертифікації лазерних способів видалення волосся стають все більш і більш витонченими. Люди не люблять тілі – вони асоціюють його з печерні люди, як ті, в комерційних Geico. У 20 столітті Вперше жінки коли-небудь бачив модель оголивши плечі і пахви був на обкладинці Harper `s Bazaar в 1915 році. Ще до Другої світової війни 1 пахвами видалення волосся набув популярності. Як моди вибір змінився і став коротше і більш показово, необхідність менше волосся стало необхідним, а також.

За ці роки було багато варіантів для видалення волосся. Ось кілька з найбільш популярних методів.

гоління
З лезом або бритва це швидкий і дешевий спосіб видалення волосся. Численні вибір та широкий спектр мила, крему і лосьйону після гоління з багатьма продуктами роздрібного полиці.

вищипування
Це найчастіше робиться для брів, щоб позбутися від небажаних або безпритульні волосся. Це дешево і точний, але може часто викликати короткі сплески болю. Зазвичай це метод, який може бути зроблено швидко і легко в домашніх умовах.

поворотні епілятори
Ряди пінцетом на поворотною головкою, які тягнуть волосся з по
коріння. Це може бути дуже болючим.

тертя
Грубе, схоже на наждачний папір Мітт або колодки використовується для бафф від волосся на
Поверхня шкіри. Ефекти дуже короткостроковій перспективі.

Зростаюча
Є багато типів воску і вони можуть бути або гарячим або холодним. Після того, як область була воском кілька разів волосся починає рости назад тонше і в менших кількостях. Це легкий шлях, і може змінюватись в ціні залежно від розташування. Багато жінок можуть йдемо досить часто, щоб отримати цю процедуру зробити.

електроліз
Цей тип спосіб включає руйнування коренів волосся з використанням електричного струму. Вона виникла, коли лікарі намагалися видалити врослі вії, які можуть призвести до сліпоти. Це часто вважається дуже болючим, але може бути використаний на всіх волосся на тілі.

лазер
Це стає дуже популярним методом видалення волосся в 21-му столітті. Це часто вельми болючими метод як лазер руйнує велику кількість фолікулів в той же час. Повторні курси лікування необхідні.

засоби для видалення волосся
Це хімічна як правило, в рідкому або формі крему, який розчиняє волосся. Хімічні речовини, часто дуже смердючі і може бути дуже суворим на шкірі.

Як бачите методи для видалення волосся є численними, може змінюватись в ціні значно і може змінюватись в розмірі від болю, викликаної. Оскільки світ продовжує ставати все більш і більш одержимі модою і добре виглядати це не дивно, ми придумувати нові та цікаві способи, щоб видалити наше волосся. Що буде в майбутньому, або ми знайти спосіб, щоб позбутися тіла волосся повністю? Тільки час покаже.