Як є молодші, здорової шкіри

Кожен дивився на фотографії, коли вони були молодші і подумав: “Що сталося з моєї красивої шкіри?” Хоча пружність і еластичність шкіри, щоб адаптуватися до клімату і різних умовах навколишнього середовища, з плином часу він може почати, щоб показати нашим віком. Коли ми стаємо старше, наша шкіра (і особливо шкіри особи) втрачає шар жирової тканини, яка тримає шкіру виглядати молодою і здоровою. Це те, що дає нам, що зморшки і не дуже твердий погляд.

Але замість того, цікаво, що сталося, щось робити! Ви можете вжити заходів сьогодні, що надасть вашій шкірі шанс на успіх в бою, щоб виглядати молодше.

Наша шкіра обличчя і її багато хто ми є. Особливо наші обличчя, це перше, що люди бачать і те, що люди можуть розпізнати навіть роки потому. Так що турбота про вашу шкіру дуже важливо.

Ось кілька простих кроків, щоб зберігаючи вашу шкіру здоровою і повноцінною.

Крок 1: сонячне світло, як цукор – використовувати його помірно

Всім відомо, що сонячне світло є великим для нашого тіла і може навіть допомогти запобігти проти депресії. Саншайн надає необхідні вітаміни, які наш організм потребує, але ви повинні бути обережні, щоб не зловживати потужними променями сонця. Якщо ви збираєтеся бути на сонці протягом тривалого періоду часу, переконайтеся, щоб упакувати сонцезахисний крем як мінімум SPF 15. Не забудьте взяти з собою капелюх, щоб захистити вашу чутливу шкіру обличчя і шкіри голови. Занадто багато сонця може викликати плями, шкірясті шкіри, і, можливо, навіть рак. Тому використовувати його для вибирають мене, але ніколи не використовувати його, щоб спекти вашу шкіру до хрусткої скоринки. І ніколи не ходіть засмаги, природне світло сонця краще для вашої шкіри в будь-якому випадку при правильному використанні.

Крок 2: покласти край шкідливим звичкам!

Три найбільших винуватців поганою звичкою потворні шкіри куріння, вживання алкоголю, і не пити достатньо води. Ви повинні випивати від восьми до дванадцяти склянок води в день, це допоможе вашій шкірі зберегти її пружність і допомогти йому оговтатися краще і швидше. Куріння протягом довгого часу може викликати зморшки і шкірясті шкіри, а крім того це terribleyou’re вашого здоров’я. Крім того, надмірне вживання алкоголю може зневоднює ваше тіло і висмоктують всі важливі поживні речовини, ваш організм потребує для підтримки здоров’я шкіри.

Крок 3: Хто рано лягає і рано встає …

Сон є одним річ ​​ніхто не отримує достатньо. Але спокійного сну ночі, ймовірно, один з найбільш важливих речей, які ви можете зробити для себе і вашій шкірі. Сну, коли ваше тіло регенерує і, якщо ви не отримуєте достатньо, у вас можуть виникнути хвороби і ваша шкіра не зможе оговтатися від повсякденних ушкоджень він проходить. Нестача сну може викликати плями, спалахи, і навіть акне. Крім того, переконайтеся, щоб з’їсти залишки страви з великою кількістю білка і свіжих овочів. Не можу є 3 збалансоване харчування в день? Запитайте свого лікаря про те, що вітамінні добавки можуть працювати на вас.

Крок 4: Пошук рутина догляду за шкірою, яка працює для вас

Знайти естетик або навіть запитайте у фармацевта або магазині косметики та парфумерії для процедури по догляду за шкірою, яка буде працювати для вас. Зустрітися з вашої шкіри – будь то жирна, суха, або що завгодно, – і знайти систему, яка працює для вас. Якщо ви очищати і зволожувати активного або відшаровується, обов’язково дотримуватися послідовної рутини. І що б ви робили, робіть це м’яко. Ваша шкіра не любить бути людиною ручкою.