Як мати здорову шкіру знаєте ви ці 3 секрети для сяючої шкіри

Якщо ви коли-небудь замислювалися, як мати здорову шкіру, ви знайдете відповідь у цій статті. Ми збираємося вийти за рамки основ і дивитися на 3 Секрети сяючої шкіри. У цьому випадку, наш акцент буде зроблений на креми для шкіри.

Перш ніж ми перейдемо до цього, важливо відзначити наступне: ви повинні доповнювати будь актуальний догляд за шкірою ви використовуєте зі здоровим способом життя. Якщо ви курите надмірно, ніколи не буває вправи і наповніть себе фаст-фудом і безалкогольних напоїв, проводячи весь день на сонці без усякого захисту, ви боретеся важка боротьба.

Ви не можете очікувати, що ваша шкіра добре реагують на місцеве лікування, коли ви виходите з свого способу пошкодити його зсередини. Якщо ви серйозно хочете знати, як мати здорову шкіру, і ти змушений робити те, що він приймає, внести необхідні зміни в свій спосіб життя в першу чергу.

При тому, що важливо трохи з шляху, давайте подивимося на 3 Секрети сяючої шкіри.

Як мати здорову шкіру: Секрет 1
годувати вашу шкіру

Коли мова йде про їжу для здорової шкіри, люди схильні розглядати тільки речі ви можете насправді є. Це так легко забути, що ваша шкіра насправді … один орган, який під впливом атмосферних явищ. І так, ви можете годувати його.

Бачте, ваша шкіра робить велику роботу поглинати все, що ви покласти на нього. Це і добре, і погано. Погано, тому що якщо ви покладете на неї сміття, вона буде поглинати, що сміття у вашому тілі. Добре, тому що він також буде поглинати поживні речовини, ви до нього.

Давайте використаємо погано, як наступний один з наших секретів для сяючої шкіри …

Як мати здорову шкіру: Секрет 2
Уникайте шкідливих інгредієнтів для догляду за шкірою

Не багато людей знають величезної кількості потенційно шкідливих хімічних речовин у повсякденному догляду за шкірою. Синтетичні консерванти парабени називаються зустрічаються майже на всьому протязі прилавка особистої гігієни, від шампунів до кремів. Ці речовини можуть заважати ендокринної системи, і навіть були пов’язані з раком молочної залози.

Інші шкідливі інгредієнти включають в себе різні види алкоголю, погана якість синтетичних ароматів повно домішок, і навіть токсичні важкі метали, як ртуть у певних продуктів шкіри блискавки. Якщо ви не знали раніше, тепер ви знаєте.

Це не просто страшно говорити. Дослідження парабени в Інтернеті, і ви можете бачити самі. Потім перевірте інгредієнти перераховані на ваш поточний догляд за шкірою … Ризикну припустити, що є 95% шанс, ви знайдете деякі.

Як мати здорову шкіру: Секрет 3
Використовуйте природний догляд за шкірою

Хороша якість натуральних продуктів по догляду за шкірою не містять шкідливих хімічних речовин в більшості косметики мейнстріму. Шукайте продукти, які є ароматів і парабенів безкоштовно. Подивіться на натуральні інгредієнти, як масло ши, масло авокадо, вакаме, Cynergy ТЗ і коензим Q10.

Ці інгредієнти омолодить, живлять і оновити вашу шкіру, не викликаючи хімічні накопичення у вашому тілі, пов’язані з самою косметики.

Тепер, коли ви в курсі цих 3 Секрети сяючої шкіри, знайти підходящу по догляду за шкірою і об’єднати його зі здоровим способом життя. Ось так, щоб мати здорову шкіру.