Як завити волосся щипці для завивки

Щипці для завивки є кращим варіантом, щоб отримати професійно виглядають зачіску, але якщо ви не маєте право ноу-хау, то ви могли провести годинник, і в кінцевому підсумку зі стилем, який виглядає як гнізда птахів. Отже, ось кілька порад, щоб отримати стиль, який ви так довго мріяли.

При зміні ширини та орієнтації пасма волосся, можна створювати або спіраль, хвилясті або стрічка локонів. Ви можете створити спіральний локон з малих і середніх розмірів стовбура і, використовуючи менші пасма волосся, щоб уникнути випадкового очевидного рядків. Оберніть його навколо стовбура і залиште його на трохи довше, то переконаєтеся, що кучері зберігає свою форму тримаєте волосся, вставляючи його стовбур і роздавите його так, що вона не впаде. Спрей з проведенням спрей задати стиль, а потім обережно звільніть крім розділів пальцями для природного погляду.

Для хвилястих локон, використовувати широкі пасма волосся і, як ви розміщена коренева, оберніть пасмо волосся навколо стовбура. Затримайтеся на 5-7 секунд і посуньте барель поза. У той час як ротор ще тепла, обережно потягніть на кінці волоса, щоб послабити і подовжені локони. Завжди починайте кучеряве волосся з нижніх секцій першого і закінчити з верхнім шаром.

Стрічка завитки нагадують подарунок стрічки ви бачите на модні пакети, і вони трохи складніше досягти. Почати ротора принаймні, кількох дюймах від кореня волосся. Ширина волосся повинні бути плоскими проти стовбура в усі часи і пасмо волосся не може отримати скручених як вона йде навколо. Якщо ви хочете, щоб послабити або подовжити їх, тільки обережно потягніть за розділ на кінчику волосини.

Є багато інших видів завитки і хвилі, які можна досягти за щипці для завивки, а як пораду ви могли б хотіти отримати Clipless щипці для роботи з весни моделей є кліп на бочку, яка допоможе на шляху в той час як ви намагаєтеся створити інший стиль. Крім того, завжди пам’ятайте, щоб використовувати тепло захисним перш ніж використовувати бігуді і спрей після проведення зберегти стиль на місці. Є багато навчальних відео онлайн, які допоможуть вам з бажаним стилем, але спочатку переконайтеся, що у вас є хороші якості щипці для завивки для досягнення найкращих результатів.