GHD випрямляч для волосся-рожева лихоманка

Просто введіть “GHD рожевий” і “рожевих GHDs” в свою улюблену пошукову систему і ви зрозумієте, як гарячі цих двох ключових слів. Так, Рожевий GHD лихоманки є спільним з серед жінок. Що може бути реальна причина такої популярності? Чи є це для своєї благодійної кут або це нова маркетингова стратегія продажу продукти, які призначені для жінок в рожевому, тому що жінки, як рожевий або блискучий колір? Але, наскільки я думаю, що це не вся історія.

Масова популярність Рожевий GHD випрямляч для волосся штовхає нас думати з цього питання, і ви не будете придумати правильний висновок, якщо ви не отримуєте на руки новий 2008 рожевий GHD випрямляч для волосся. До тих пір ви насолоджуєтеся коротка історія рожевий GHD випрямляч для волосся з 2004 року до недавнього часу. Випущений в 2004 році у Великобританії, він був великим хітом у світі по догляду за волоссям. Крім того, його дивовижний погляд плюс функцію і ще одна додаткова причина жертвуючи частину Кожен проданий деталь для пацієнта рак молочної залози зухвале продажу продукту. І пожертви прийшло як благо, тому що з тих пір, продажів рожевий GHD випрямляч волосся внесли величезний внесок підбиваючи до неймовірних 1,1 млн. фунтів стерлінгів для боротьби з раком молочної cancer.Pink GHD випрямляч для волосся не тільки зробить різницю у Великобританії, але Також у США підтримку молодих коаліції Виживання (БМУ).

Можна сказати, частина популярність була через його благородного метою залучення коштів і допомагаючи підвищення обізнаності для цілого ряду благодійних раку, але в той же час настільки ж безперечним є, що люди, які потрібно отримати те, що вони платять. Рожевий GHD випрямляч для волосся була успішною в задоволенні потреб для укладання волосся. Він став необхідним аксесуаром для жінок Великобританії, які вимагали, щоб отримати в свої руки набір, але на жаль номери були суворо обмежені і попит перевищував пропозицію скоро. Але це було доступно знову в жовтні 2005 року в блідо-рожевий колір з відповідним рожевий флакон ВПС масла заліза в якості додаткового того. У жовтні 2006 GHD випустила нову обмеженим тиражем яскраво-рожевий заліза з рядом поліпшень під назвою GHD IV (Mk4) модель на попередній моделі. Не тільки це, рожеве масло заліза був замінений чудовий дорожній футляр який подвоївся як тепловий мат.

GHD випустили обмеженим тиражем рожевий GHD IV стайлер на початку вересня в 2007 році в дещо інший відтінок рожевого, і перевершив їх з бонусів, які прийшли з рожевою сумці і теплової мат, рожевий секціонування кліпи та навчальні DVD. І з цим РРП також збільшилася до £ 135 і £ 10 від продажу кожного заліза був подарований Прорив раку молочної залози. Рожевий GHD по суті, став одним з найбільших покровителів благодійності.