Genioplasty чого чекати, і речі, щоб пам’ятати

Підборіддя є одним з найбільш важливих функції балансування свого обличчя. Потрібний розмір і форму підборіддя робить все відмінності з точки зору загальної чисельності та складу, всього обличчя. Якщо це неправильний розмір, він викидає весь баланс в несправному стані.

Якщо підборіддя занадто малий, він може зробити ніс людини з’являється більше, ніж він є, або шия виглядає занадто широким. Він навіть може викликати несправедливим рішення слабкість характеру, пов’язані з несправедливою “слабке підборіддя”. Один з найбільш поширених способів, що він може бути змінений через збільшення з використанням імплантату. Імплантат виготовлений з твердої силіконової гуми і накладають на щелепу одержувача.

Пристрій такого типу називається “силіконової”. Це стабільний і твердий і відчуває себе цілком природно, як він зливається з кісткою позаду нього. Деякі люди задаються питанням, чи є це безпечно, так як вони чули кілька страшних історій про істоту з силікону. Але можете не сумніватися, це не силіконовий гель, який викликав бурю обурення в минулому щодо імплантатів грудей. Це тверде, нерухоме пристрій, який має історію бути надзвичайно безпечні. Навіть силіконового гелю, яке отримало багато негативних відгуків у пресі фактично ніколи не були пов’язані з якою-небудь хворобою.

Якщо людина розмірковував чи або не мати Genioplasty, перше, що вони повинні зробити, це записатися на прийом до пластичного хірурга авторитетними. Пластичний хірург буде ретельно просівати їх, щоб побачити, чи будуть вони бути хорошим кандидатом для даної процедури.

Людина, швидше за все, повинні мати медичний огляд, а також лабораторні дослідження для визначення стану їх здоров’я. Вони будуть виглядати більш до і після фотографії та провести обговорення зі своїм лікарем про варіанти і їхні очікування потрібного “після” зовнішній вигляд.

Правильний розмір імплантату буде ретельно вибираються відповідно до їх індивідуальних потреб. Існують випадки, коли ніс формування робиться в той же самий час, що і Genioplasty але часто зміна підборіддя є єдиною процедурою.

Ця операція вважається амбулаторної хірургії. Це означає, що пацієнт буде повернутися додому в той же день без дорогих лікарню ночівлі. Анестезії використовували може бути або загальним наркозом або місцевим з седативного ефекту. Розріз зроблений або через внутрішній частині рота або зовні через бік.

Там будуть деякі рубці, але це досить непомітний, особливо вицвітання і освітлювання з плином часу. Фірма стрічка буде застосовується до області, щоб утримати зцілення підборіддя на місці. Там будуть якісь синці і оніміння яка повинна зменшуватися і, нарешті, зникають протягом декількох тижнів. Іноді оніміння триває трохи довше.

Протягом перших двох-трьох тижнів після Genioplasty, пацієнт повинен слідувати м’яку їжу і мінімізувати напружені спортивні та інші заходи, такі як важку роботу. Але після цього періоду загоєння, вони можуть повернутися до нормального способу життя і насолоджуватися їх знову скульптурні лінії щелепи. Це легко посміхатися з сильною і збалансованої привабливо фас і профіль.