як поліпшити еластичність вашої шкіри

Якщо ви жінка, у вашому кінці 30-х або вище, ви, напевно, помітили, еластичність вашої шкіри не та, що раніше. Для більшості з нас, це неминуче. Інші частини тіла починають провисати, як ми старіємо, так чому ж наша шкіра має бути інакше? На щастя, існують варіанти, які допоможуть ліквідувати наслідки віку на шкіру, а також покращує еластичність в вільної шкіри, які викликані втратою ваги. Щоб краще зрозуміти, що саме викликає нашій шкірі провисати, в першу чергу, давайте розглянемо трохи фізичну сторону процесу.

Шкіра складається з двох окремих шарів, званий епідермісу і дерми. Епідерміс на поверхні і містить пігмент, епідермальних клітин і білків. Дерма шар розташований під епідермісом і містить клітини шкіри, кровоносні судини і нерви, волосяні фолікули і сальні залози плюс вона несе відповідальність за забезпечення поживними речовинами для епідермального шару. Він також містить сполучної тканини, а також колагену нашої шкіри.

Хоча він перебуває під епідермального шару, це зміни в шкірному шарі, які викликають зовнішнє шкірі зморшок і сипучих еластичність, як ми старіємо. Коли ми стаємо старше, кількість жиру в нашому нижньому шарі шкіри зменшується, наші залози виробляють менше нафти, і волокна колагену і еластину втрачають свою еластичність. Природний процес розмноження клітин в шкірному шарі також зменшується, як ми стаємо старше, в результаті більш повільного омолодження наших клітин шкіри. Тепер, коли ми знаємо, чому це відбувається, давайте поговоримо про ту частину, яка більш важлива для тих з нас, які страждають від цієї недуги, рішення.

Хоча немає ніяких фактичних таблетки магії призначені для зупинки цього природного процесу старіння, існують варіанти, щоб уповільнити, а в деяких випадках звернути назад ознаки старіння шкіри. Звичайно, хірургія завжди варіант і підтяжка обличчя може зайняти роки, від вашої зовнішності. Однак, це є однією з основних процедур та відновлення довгий і може бути дуже болючим. Якщо це варіант ви б розглянути, не забудьте зробити ваші дослідження і тільки піти до пластичного хірурга з радою сертифікованих хорошу репутацію.

Для тих, хто шукає менш інвазивним шляхом, існує безліч продуктів на ринку сьогодні, які пропонують більш простий і менш болючим рішенням, хоча і з менш вражаючим результатами. Багато хто з цих продуктів містять інгредієнти, такі як мідь, женьшень, еластин, колаген і гормон росту (гормон росту людини). Всі ці інгредієнти, які були доведені, щоб мати деякий рівень омолоджуючий ефект на шкіру та її еластичність. Велика частина продукції орієнтована на чутливу шкіру і, як правило, щоб бути гіпоалергенними.