як позбутися розтяжок швидко

Розтяжки можуть дійсно дратівливими, і вони можуть виглядати непривабливо, але вони дуже поширені серед жінок після вагітності. Збільшення ваги є ще однією поширеною причиною їх появи. Підлітковий вік сплесками зростання є ще однією поширеною причиною, яка може розтягуватися і рватися вашої шкіри. В основному вони є шрами, які відбуваються в результаті розрив у колагенових волокон у шкірі.

Коли Ви ростете швидше, ніж організм може впоратися з, ваша шкіра розриваючи досліди і в результаті розтяжок. Вони, як правило, у вигляді вертикальних ліній, коли ваше тіло стає більш широким, і вони є горизонтальними, коли ви тіло стає вище.

Інша поширена причина їх появи у вагітних жінок є те, що під час вагітності ваш організм не виробляє достатню кількість колагену. Тепер, те, що колаген підтримує товщину і еластичність шкіри і зниження її результатів виробництва до розриву при розтягуванні шкіри.

як позбутися розтяжок

Найважливіший крок, щоб спробувати запобігти їх появі в першу чергу. Ви повинні бути впевнені, що ваша шкіра добре зволоженою внутрішньо, а також за її межами. Пиття великої кількості води має важливе значення. Не тільки це, тільки після душу, зволожує ваш організм масла, масло какао і т.д.,

Вітамін С також відмінно підходить для вашої шкіри, оскільки вона допомагає збільшити виробництво колагену в шкірі. Можна також приймати вітамін С в усній формі.

Не тільки це, ви також повинні уникати свербіж або подряпини на ці шрами. Це дійсно може змусити їх рости. Зволожуючий і зволожуючий шкіру може допомогти вам уникнути свербіння.

Коли ці шрами знаки червоного кольору, можна втирати кокосове масло на них кожен день. Це може бути дуже корисним і може допомогти їм зникати з плином часу. Вітамін Е масло може також відмінно підходить для вашої шкіри. Спробуйте потерти деякі на шкіру перед сном.

Нарешті, коли вони стають білими або стрічки, пілінг може бути великою допомогою. З плином часу і з більшою пілінгу, вони почнуть зникає. Тим не менше, все одно, важливо, щоб зволожити шкіру вітаміном Е.

На додаток до цього, є певні креми, які також можуть надати велику допомогу в зниженні розтяжок. Деякі з кращих зроблені з клінічно перевірених інгредієнтів, які можуть збільшити синтез колагену в шкірі, щоб поліпшити і збільшити товщину і еластичність шкіри.