як колаген та еластин роботи по шкірі – гола правда може шокувати вас

Як колагену і еластину, роботи по шкірі? Це найкраще, що ви знаєте відповідь на це питання, перш ніж купити який-небудь анти старіння продукту. Правильне і наукових відповідей на це питання може врятувати вас від багато грубих потрясінь!

Колаген і еластин є життєво важливих білків шкіри, які виробляються нашим організмом. Колаген забезпечує жорсткість і структура шкіри зморшки і зберігає від готелю, а еластин відповідає за прийняття нашої шкіри гнучкими і еластичними. Їх виробництво сповільнюється з віком, і це викликає зморшки, тонкі лінії і обвислій шкіри.

Колаген складає близько 25-35% від загального білка тіла. Він виробляється організмом до досягнення нею віку середині двадцятих років, в той час як еластин проводиться тільки в нашому дитинстві. Стрес, ультрафіолетового випромінювання і шкідливих звичок вітальня внесок у швидке зниження цих білків в нашому організмі.

Отже, як колаген та еластин роботи по шкірі?

Якщо ми подивимося на колагену і еластину присутня в добавки, креми і лосьйони, то відповідь, що вони не працюють взагалі. Їх молекулярна структура є занадто великим, що робить їх нездатними проникати в шкіру. Вони позбавлені права прямо на самий верхній шар нашої шкіри називається епідермісом!

Аналогічним чином, колагену і еластину в добавок також мають складну молекулярну структуру, що робить неможливим для них, щоб бути асимільовані у власні резерви організму колагену і еластину. Вони також відторгається організмом, тому що вони є синтетичними.

Таким чином, вони не позитивно впливає на рівень колагену і еластину в організмі взагалі. Такі продукти трата свої важко зароблені гроші. Ви повинні уникати їх за будь-яку ціну.

Правильний підхід полягає в пошуку натуральних інгредієнтів в косметичних продуктів, які стимулюють вироблення колагену і еластину в самому тілі. Таким чином, зморшок і вікових проблем можна лікувати постійно, і ми можемо користуватися довговічні і ефективні результати.

Наукові спосіб збільшити рівень колагену і еластину в організмі полягає у використанні продуктів, які містять функціональні кератину. Кератин являє собою білок, який зустрічається в природі в клітинах шкіри і стимулює вироблення колагену і еластину.

Cynergy TK є природним компонентом вперше в Новій Зеландії, який багатий функціональних кератину. Він підсилює вироблення колагену і еластину, природно, в тілі. Це значно покращує утримування вологи і еластичності. Це дійсно можна назвати поруч з “дивом інгредієнт”, коли мова йде проти старіння і омолодження шкіри.

Він містить мідь і цинк комплекси, які допомагають у ре зростання нових клітин шкіри. Це допомагає в потовщення існуючі клітини шкіри і зменшення зморшок, природно. Це робить шкіру гладкою, пружною і надає йому вершковий колір обличчя.

Тепер ви знаєте відповідь, як зробити колагену і еластину роботи в шкірі. Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися більше таких дивовижних природних інгредієнтів, які ви повинні виглядати в кращих анти-старіння продуктів, які можуть допомогти вам досягти молода, красива і, природно, сяючої шкіри.