як запобігти передчасні зморшки

Ви читали про це останнім часом? Передчасних зморшок може бути викликане цілою низкою речей. Найбільш поширеною причиною є надмірне сонце, хвороби або лікування хвороби. Фактори є загальними інгредієнти в косметиці, такий як вазелін і мінеральне масло. Неправильне застосування косметики, яка викликає розтяг може також бути причиною. Але, незалежно від причини, більшість людей просто хочуть знати, що вони можуть зробити, щоб зменшити зморшки і поліпшити їх зовнішній вигляд. Ось кілька порад, заснованих на останніх дослідженнях.

Так як найбільш вірогідною причиною є пошкодження сонця, велика частина досліджень було проведено з використанням добровольців, які страждали від пошкоджень НД Справа в тому, щоб визначити ефективність різних типів місцевому застосуванні кремів. В даний час єдиним рецепт крему, яка доступна кислої форми вітаміну А. Це викликає різні небажані побічні ефекти, в тому числі підвищену чутливість до сонячного світла. Таким чином, як правило, не рекомендується для передчасних зморшок.

Багато без рецепта кремів є. Більшість з них мають обмежену ефективність. Але, за даними клінічних досліджень, є деякі поживні комбінації, які є досить ефективними. Один з живильних речовин, щоб дивитися на це антиоксидант Коензим Q10.

У якийсь момент в майбутньому, ймовірно, будуть рецепт крем, який містить синтетичний аналог коензиму Q10. Вона називається ідебенон. В даний час більшість експертів вважають, що кофермент Q10 є безпечним вибором. Єдина проблема може бути розміром молекул, але деякі компанії змогли зменшити розміри використанням нанотехнологій. Вони називають з’єднання NANOLIPOBELLE HEQ10.

Розмір молекул поживних речовин визначає здатність проникати в клітини шкіри, стимулює вироблення колагенових волокон і ремонт збиток, нанесений вільними радикалами. NANOLIPOBELLE ОН Q10 було показано, проникають через сім шарів епідермісу шкіри. Це змушує його там, де воно має бути для того, щоб звернути назад передчасних зморшок.

Найбільш ефективні креми містять різні антиоксиданти. Ці молекули мають унікальну здатність переносити електрони і ремонту ниток ДНК. Пошкодженої ДНК в клітинах шкіри призводить до появи пігментних плям, зморшок і може викликати рак шкіри.

Якщо немає достатньої кількості антиоксидантів в глибокі шари шкіри, вільні радикали можуть пошкоджувати, погіршувати і послабити колагенових волокон. Це призводить до провисання, що призводить до подальшого утворення складок. Щільний, фірми шкіра менш зморшкуватою і виглядає молодше.

Якщо у вас є передчасні зморшки, подивіться на крем, який містить власний склад, названий Cynergy ТЗ. Було показано, що збільшення твердості шкіри більш ніж на 40% менше ніж за три тижні. Якщо ви дійсно хочете бачити результати, шукати той, який містить як CYNERGY ТЗ і NANOLIPOBELLE HEQ10.

Тепер, коли ви знаєте це, щоразу, коли це можливо, уникати надмірного сонця. Носіть сонце блок, який містить оксид цинку. Уникайте сигаретного диму. Спробуйте використовувати м’якого чищення. Суворі ті викликати надмірну сухість. Використовуйте нічний крем, який містить масло ши, екстракт авокадо і два важливих сполук, згаданих вище. Сон на спині також ймовірно, допомагає при передчасних зморшок, так само як і поліпшення вашої дієти. Спробуйте всі ці речі. Це не зашкодить.

Відвідайте мій сайт сьогодні, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.