як відновити натуральний колаген шкіри виглядати молодо знову

Що якщо я скажу вам, що природні білки колаген, поряд з кератини і еластину, дають шкірі міцність, форму і гнучкість? І це вміст колагену в шкірі зменшується з віком? Це одна з основних причин зморшки й провисання.

Протягом багатьох років, багато компаній просували ідею “доповнює” білка кератину, застосовуючи або колаген-креми для обличчя. Вони брали шкури, копита або рогу і пом’якшити їх, використовуючи агресивні хімічні речовини та / або високих температур.

Бачте, натуральний колаген і кератин міцні, не розчиняється у воді. Для того щоб зробити можливим включення цих сполук в креми і лосьйони, вони повинні були спочатку зробити їх розчинними. Є кілька проблем з цими виробничими процесами.

Перш за все, вони роблять неактивними білками, нефункціональні і недоступний для використання клітини шкіри. По-друге, ваші шкури колагену не схожий на колаген міститься в більшості тварин. Так, крем, що містить них можуть зробити ваше обличчя або руки більш гладкою, на початковому етапі, але вони насправді не поліпшення здоров’я вашої шкіри, вологості або зовнішній вигляд.

По-третє, хімічних речовин, що використовуються в процесі обробки залишається в отриманій емульсії. Ці хімічні речовини відомі подразників і алергенів. Ось чому велика частина продуктів на ринку не тільки не ефективні, але багато людей повідомляють про побічні реакції, а також.

Одна компанія (KERATEC) знайшов спосіб, щоб акуратно витягнути молекули кератину з овечої вовни і обробляти їх м’яко, так що білок, залишається не тільки активним, але засвоюється. Вони називають це функціональний кератин і креми, що містять його, як було доведено в клінічних дослідженнях щодо збільшення кількості нових клітин шкіри, тим самим збільшуючи товщину шкіри і розгладження зморшок.

Тепер, KERATEC не чинить по догляду за шкірою, вони роблять деякі з “сирий” інгредієнтів. Якщо ви хочете поліпшити природний вміст колагену і зробити ваше обличчя буде виглядати молодше, вам просто потрібно шукати компанію, яка включає в себе функціональні кератину в їх креми для обличчя. Не багато хто з них, але варто вам час, щоб подивитися на них.

У недавньому дослідженні, застосовуючи масло авокадо було показано, що збільшення вмісту колагену шкури. Масло авокадо трохи важкий, щоб носити протягом дня, але одна компанія робить нічний крем, який включає в себе як функціональні кератину і масло авокадо. Вони також роблять під око гель, який включає в себе виписки з канадських бурих водоростей, яке також було показано, що збільшення проліферації клітин шкіри.

Зміст колагену шкури не тільки рівня білка, який ви повинні бути стурбовані, якщо ви хочете підвищити пружність. Гіалуронова кислота, яка пов’язує нові клітини разом, рівні також зменшується з віком. Деякі види водоростей екстракти були показані покращити рівень гіалуронової кислоти шкіри, тим самим збільшуючи міцність.

Зробіть собі послугу … Деякі компанії продають натуральні добавки колагену, стверджуючи, що вони користь або поліпшити вміст колагену шкури. Це не може бути далі від істини. Я все для добавок, але ті дуже дорогі і не краще, ніж Амінокислоти. Тіло може виробляти свій власний природний колаген, якщо дано підтримки, який необхідний. Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, знайти продукти догляду за шкірою, які можуть допомогти вашому тілу виробляти натуральний колаген буквально на відстані одного кліка.

Щоб дізнатися більше про добавки для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.