як використовувати методи корекції кольору, як профі

Майже у всіх є вдома кольору лиха або два ховається десь у їхнє минуле. Хоча колір лиха виправляються і не кінець світу, за допомогою будь-яких засобів, багато людей тільки викликати більше проблем, коли вони намагаються виправити їх колір. Тоді, бейсболку на місці і зі сльозами на очах, вони марширують в салон тільки платити великі гроші, щоб виправити проблеми, які можна було б запобігти, в першу чергу.

Один з найпоширеніших помилок, зроблених людьми, які їх колір волосся в домашніх умовах, щоб зробити цю проблему ще гірше, застосовуючи неправильний колір, щоб виправити їх перша помилка. Наприклад: Ви коли-небудь ваші волосся пофарбовані і закінчили з кольором, який є занадто червоний або мідний? Щоб усунути цю проблему, багато людей намагаються витягнути з червоного кольору блискавкою своє волосся. Це тільки викликає більше проблем і більше brassiness. Інші люди намагаються затемнити волосся їх знову тільки, щоб він повернути дуже темним. Обидва ці підходи не праві, і ви зрозумієте, чому з швидким курс кольорокорекції.

Ви коли-небудь бачили колірного колеса для живопису? Це схоже на колесо з іншим кольором між спицями колеса. Ви можете створити свої власні основні колеса кольору, приймаючи основні кольори, червоний, синій і жовтий, і позиціонування цих квітів рівних відстанях навколо колеса або круга. Далі, візьмемо простір між основними кольорами до списку кольору, які зроблені, коли два кольору поруч один з одним змішуються. Наприклад: жовтий і синій зробити зелений.

Після того як ви зробили це, ви можете легко виправити колір, який є занадто червоні або занадто зелений. Все, що вам потрібно зробити, це подивитися на ваш колірного кола. Якщо ваше волосся помаранчеві, подивіться на помаранчеві місця на колірному колі. Потім дивіться безпосередньо на протилежній стороні. Якого кольору там? Він повинен бути синього кольору. Кольору з синьою базою вважаються бежеві тони. Таким чином, щоб протидіяти або скасувати помаранчевий колір, вам потрібно вибрати кольору з бежевою бази. Вам не потрібно, щоб затемнити або освітлити взагалі.

Так що наступного разу у вас є дилема кольору, не намагайтеся позбавити проблеми з ваших волосся. Просто використовуйте колірне колесо скасувати з небажаного кольору. Це заощадить вам багато часу, душевний біль і гроші.