як вибрати праску

Сьогодні широкий спектр праски доступні на ринку, так що вибір плоского заліза, який добре поєднується з вашими волоссям, є важким завданням. Нижче наведені деякі основні принципи, необхідні при купівлі плоского заліза.

Нагрівача або нагрівального елемента є найбільш важливою частиною плоского заліза. Так що при виборі плоского заліза, ви повинні звернути пильну увагу на це. З усіх нагрівальних елементів доступних, самих передових технологій інтегрований Керамічна Система опалення або МЦНЧ. Він використовує елемента вольфраму укладені усередині твердо 6 шаруватих керамічних пластин, які виготовлені вручну. Для швидкої та ефективної рекуперації тепла для укладання навіть вологих і сухих волосся, нагрівальний елемент розміщений між другою і третьою пластини. PTFC нагрівачі також великим попитом і в загальному випадку може знайти майже всі керамічні праски.

На основі часу нагрівання, сила нагрівача варіюється і стверджує, що температури. У перервах між кожної програми, плоского заліза зазвичай втрачає 80 градусів. Це тому, що передача тепла від заліза на волосся. Нагрівальні після кожного застосування до оптимізованої температура називається час відновлення. Праски з доброю нагрівач буде мати дуже короткий час відновлення, щоб дати вам сталого опалення. Всі праски оснащені нагрівальним елементом від 40 до 60 ват, за винятком ОМС праски, які мають від 20 до 25 ват. Менш потужності означає, що вони не тримають обраній температурі добре.

Залежно від довжини волосся і текстури, кожна людина має різні вимоги. Проте, випробування і дослідження було показано, що, в середньому, Ви отримуєте оптимальні результати при 370 градусів за Фаренгейтом для тонких і ламких волосся вам може знадобитися кілька більш низькій температурі, в той час як густе волосся вимагає більш високої температури. Так як текстури волосся різні, залежно від ваших вимог, ви можете встановити температуру з регулюванням тепла. З цієї причини, він рекомендував розглянути плоске залізо з регулюванням тепла для Вашого комфорту та безпеки.

Щоб задовольнити різні текстури волосся, праски приходять у виборі різних розмірів. Залежно від ваших вимог текстури волосся і особисті переваги, ваш вибір, як правило, варіюються від стандартних шириною 1 ‘до ½ “з більш широкими моделями з 1 ¼”. Чим товщі праски є кращими для довгі, густі волосся текстур, в той час як тонкий з них ідеально підходить для універсальної зачіски.

Нарешті, зверніть увагу на гарантії. Це залежатиме від виробника, і ви повинні розглянути, які області, які описані, а які ні. Як правило, виробники не включають в себе гарантію на продукцію.