якщо ваш праска підводить вас спробувати парова праска maxiglide

Багато хто скаржиться, що їх плоского заліза справді не випрямити волосся, і якщо це відбудеться, їх волосся не залишаються прямими. Один або два виробники зараз випускають пар праски. Maxiglide зробити парова праска, який є одним з кращих.

Що відрізняє Maxiglide плоского заліза від інших є його пара вибух особливість, яка може випрямити всіх типів волосся, навіть самі вперті. Коли прасувальна збільшилася до одягу, це часто допомагає використовувати пар, щоб згладити зморшки. Той же принцип застосовується при випрямленні волосся. Тонкі або м’які волосся легко випрямити але ті, хто мають товсті або жорсткі волосся, за допомогою звичайного плоского заліза просто не випрямити волосся. Ось де залізо Maxiglide плоскі вступає у свої права.

Заліза Maxiglide Особливості квартири торговою маркою Advanced Technology Вибух Steam. Профіль відмінно підходить для згладжування і відпочинку важких типів волосся. Випрямляч волосся Maxiglide працює за допомогою невеликого колодязну воду, яка містить воду, щоб створити пару. Отже, коли ви потрібно, що трохи вибух, щоб згладити уперта частина вашого волосся, ви просто натисніть кнопку, щоб розблокувати потік пари.

Мало того, що Maxiglide пара праскою використання викидом пари, щоб випрямити волосся, випрямляч волосся має Maxiglide розплутування шпильки, які відрізняють гладкі, закруглені кінці, які не завдають шкоди чутливій кутикули, як щетинки можуть. Ви можете повністю Detangle волосся до самого кінця. Розплутування контактам плоского заліза Maxiglide також означає, що ви можете створювати прямі, блискучі і гладкі волосся в лічені хвилини.

Широкий, 4 “керамічні пластини Maxiglide плоского заліза також функцію. Більшість праски поставляються з 1 до 1 ½ дюйма пластин. Чим більше ширина випрямляч пара Maxiglide означає, що ви можете випрямити більше розділів волосся на час, таким чином зменшуючи час, необхідний, і робить Maxiglide плоского заліза універсальний інструмент для укладання.

Заліза Maxiglide плоскі нагрівається до гарячого 428F, але повністю управляється з регулятором тепла.

Як і слід було очікувати від одного з кращих праски, ручка випрямляч для волосся Maxiglide була ергономічною, щоб зробити його простим у використанні. Крім того, положення включення / виключення була розташована, що це легко включати і вимикати, коли ви хочете, але не вимикаючи його випадково.

Ціна на залізну Maxiglide пара плоских є дуже конкурентоспроможною теж. Ви можете купити парова праска Maxiglide за тією ж ціною як і інші провідні бренди, такі як Седу T3 або плоского заліза.

Більшість відгуків споживчих сказати Maxiglide це один з найпопулярніших плоского заліза. Але хіба є критика Maxiglide? Деякі клієнти скаржаться, що ви повинні тримати залізну чисті тарілки в іншому випадку вони гній вгору. Там був також деякі скарги, що, якщо ви використовуєте Maxiglide досить часто, покриття на пластинах може почати розтріскування і знімають. Крім того, недолік великих пластин вагою. Деякі можуть знайти Maxiglide трохи громіздким і трохи на важкій стороні.

Maxiglide є дуже популярним плоске залізо. Інші виробники почали робити пар увірвався праски але Maxiglide залишається кращим пара праскою на ринку.