факти – догляд за шкірою обличчя для кожного сезону

Догляд за шкірою обличчя має життєво важливе значення протягом року. Різні погодні круглий рік по-різному впливають на нашу шкіру. Щоденні процедури повинен бути змінений кожен сезон, щоб пристосуватися до погодних змін. Нижче наведені деякі основні догляду за шкірою обличчя ідеї слідувати для кожного сезону.

весна

Після холодної зими пройшло, це може бути привабливим, щоб очолити і насолоджуватися весняної погоди. Навесні повітря зазвичай сухий, і це може посилити засмаги. Для захисту обличчя від отримання засмаги, застосовуючи сонцезахисний крем є невід’ємною частиною гарного особи режиму догляду за шкірою. Використовуйте легкий зволожуючий крем і основу з сонцезахисним кремом. Вона прикрашає, і в той же час не дозволяє себе від шкідливого впливу сонячних променів, а також. Очистити обличчя частіше, особливо якщо ви схильні до акне, а піт з більш високих температурах

літо

Уникнути сонячних опіків влітку – це правило номер один для догляду за шкірою обличчя. Засмага викликає постійне пошкодження шкіри і прискорює процес старіння. Якщо ви хотіли б мати засмаглий вигляд, а не засмага, піти на само-прикладного загар, засмага або тонованого зволожуючого крему. Засмага від сонця позах високі ризики для вашої шкіри. Відлущуючий особа також дуже важливо влітку, ніж в інший час. Пілінг позбавляється від нудною і сухої шкіри, а також запобігає забиті пори, які викликають прориви.

падати

Восени, змінювати особи щоденного догляду за шкірою для захисту особи від суворих погодних умов. Пийте більше води або трав’яного чаю, щоб зберегти шкіру зволоженою. Як погода стає прохолодною, більшість вважають, що тривалі і гарячі ванни або душу може допомогти тримати їх в теплі. Це може бути правдою, але це насправді робить вашу шкіру сухою, а не гідратів. Якщо ви все ще хочете мати гарячу ванну, додайте масло солодкого мигдалю або жожоба у ванну. Нанесіть зволожуючий крем або використовувати молоко зволожуючий після душу. Використання миючих засобів та інших продуктів, які містять алкоголь і Маска-пілінг рідше, щоб зберегти захисний бар’єр вашої шкіри.

зима

Зимові і холодні умови погоди на вулиці в поєднанні зі штучним опаленням в будинку робить вашу шкіру сухою. Зволожуючий є більш важливим, ніж коли-небудь протягом зими. Переключити на масляній основі зволожувач. Зволожуючий крем, який містить більше нафти, створює захисний бар’єр і захищає шкіру від суворих елементів, що зима приносить. Перед виходом, нанесіть зволожуючий крем принаймні тридцять хвилин раніше, щоб дати шкірі час, щоб поглинути. Чи не облизувати губи, якщо ви потріскані губи, так як це посилить проблему. Використовуйте бальзам для губ зволожуючий замість цього.

Зміна особи режиму догляду за шкірою відповідно з відповідними часи року буде гарантувати, що у вас є великим нетерпінням шкіри круглий рік. Це питання знаючи, як ваша шкіра працює і як це залежатиме від погодних умов. Після того як ви знаєте свій поведінка шкіри, ви будете знати, як обійти будь-які проблеми зі шкірою.