трав’яні добавки грипу полегшити болі і нездужання застуди

Це те, що сезон ще раз, де ви чуєте нежить, чхання, кашель і надійшли від повсюдно. У супроводі з грипом є болі, болі, і подразнення носа, біль у горлі і головні болі. На жаль, сучасна медицина досі не придумали рішення цієї загальної хвороби.

На щастя, мати-природа має деякі натуральні добавки, щоб допомогти полегшити біль і загальне нездужання грипу. Кращий спосіб полегшити симптоми хвороби не спіймати його, в першу чергу. Миття рук є першою лінією оборони і відмінний спосіб боротьби із забрудненням мікробів, але це не завжди достатньо, щоб захистити вас.

Пробіотики є відмінним лінією оборони для вашого шлунка і кишечника. Ваш кишечник вистелені всі види бактерій (в основному добре). Пробіотики, як Lactobacillus ацидофілін, містять хороші (або корисних) бактерій вашого кишечника. Чому ви хочете більше бактерій у вашому тілі?

Ваш кишечник відмінною середовищем існування для вирощування мікроскопічних організмів. Якщо вони не населеної хорошими бактеріями (які допомагають виробляє вітаміни, які засвоюється організмом), то вони будуть заражені хворобою бактерій. Ідея пробіотиків є симбіотичної один. Тобто, чим більше корисних бактерій у вас є більше вони будуть боротися з поганими бактеріями тримати вас здоровими довше (при забезпеченні інших вітамінів і травних вигоди).

Неминуче, бактерії або віруси атакуватимуть ваше тіло, тому наступного лінію оборони для захисту від захворювань, таких як грип є підвищення вашої імунної системи. Є кілька типів трав’яні добавки, які підвищать ваш імунітет, такі як бета-глюкан.

Це імунна система стимулює макрофаги організму і інші білі кров’яні тільця, які очищають організм від шкідливих бактерій і вірусів. Бета-глюкан також використовується для інфекції, і було показано, щоб допомогти з деякими раку, а також. Інший підвищення імунітету трава женьшень, який був використаний в Китаї протягом тисячоліть, діючі в аналогічно Бета глюкан.

Тим не менш, деякі віруси і бактерії розтрощити нашу імунну систему створюючи те, що ознаки і симптоми, що ми називаємо грипу: лихоманка, болі, озноб, втома. Щоб допомогти вашому організму боротися з хворобою, є й інші види рослинних лікарських засобів, таких як ехінацея, гіркий апельсин, Goldenseal, Глід Беррі, і лаванди. Наприклад гіркого апельсина допомагає при приплив крові до грудей.

Goldenseal діє аналогічно антибіотиків безпосередньо боротьби з бактеріями і вірусами. Це особливо добре при кашлі, а також болі в горлі. Лаванда добре для головного болю і для придушення кашлю. Екстракт оливкових листя також використовується для грипу і лікує кілька умов.

Вибір правильного засоби і трав’яні добавки залежить від стадії хвороби у вас є. Найкраще мати трав’яні добавки на руку. Почніть приймати пробіотики і підвищення імунітету добавки перш ніж навіть почати відчувати себе хворим. Однак, коли ви починаєте відчувати грипу просувається, то краще почати грипу боротьби добавки негайно. Чим раніше ваш організм допомогти знищуючи вторглися віруси і бактерії, тим легше і швидше він буде отримувати з приводу грипу.