п’ять хороших пропозиції з використання білий олівець для очей

Так багато людей помітили білий олівець для очей в магазинах, але аж ніяк не купив його, так як вони не знали, що кращий спосіб використовувати його. Вони припускають, що вона не використовується як типові Косметичний олівець з його нетрадиційним кольором. Насправді, білий олівець для очей може бути використаний в багато цікавих способів.

Якщо ви хочете скористатися цією красивою олівець для очей, то вам перевагу від цих ідей:

1. Лінія очі твої, як ви це зазвичай робите. Так само, як чорні, коричневі або сірі олівці для очей, можна використовувати білий олівець для очей, щоб підкреслити ваші очі на кожній верхній і нижній кришки. Це дійсно дає дуже очевидний косметичний вигляд, хоча, так що це може бути найбільший залишити для хоробрих.
два. Для більш яскравих, великих очей, лінії тільки нижню кришку. Коли ви виконуєте ваш звичайний макіяж здавалося, навіть з чорною підводкою для очей на кращу кришкою, додати трохи білого в межах свого нижньої повіки. Це буде ледь помітним і може дати очам свого роду поп-музики.
3. Шар підводка для заворожливим ефектом. Ви можете створити нові з’являються спочатку накладки ваші очі з густий білий олівець для очей, після чого збираються навколо нього протягом більш тонкий, більш темне забарвлення, такі як чорний або синій. Підвищує яскравість ваших очей у той час як, тим не менш зберігаючи ваш погляд дещо регулярної та безпечної роботи.
чотири. Змінити ваш білий олівець для очей, щоб унікальний відтінок тіней для повік с. Все, що вам зробити, це пил трохи різні, яскраві кольори тіней для повік навколо білий олівець для очей. Тоді чистити кришку з чіткою круглою щіткою. Тінь на кришці полегшить, але ваші старі білий олівець для очей тепер буде тоновані ні на що вам додаткову забарвлення. Це означає, що ви можете мати будь-який колір підводки для очей тих пір, поки у вас є білий і декілька відтінків тіней.
п’ять. Для додаткового блиску очей і виділення, застосуйте білий олівець для очей у напрямку до внутрішнього кута ока. Підкладка провідних і нижню кришку від вашого внутрішнього куточка ока від’їзду до близько 50% сантиметра буде додати деякі справжні удар в око без зміни своєї зовнішності, а також значно. Ваші очі будуть виглядати яскравіше, і ви будете виглядати набагато більш прокинувся і в змозі піти.

За допомогою цих методів, ви повинні бути в змозі використовувати білий колір підводки для очей, як профі. Не тільки ви отримаєте відмінний макіяж здається, але ви також будете мати деякі цікаві способи зробити ваші очі здаються більше і яскравіше.

Вибір правильного білий олівець для очей

Хочете знати, що олівці для очей краще? Що так багато на ринку, це може бути важко вирішити, на правому 1. Дотримуйтеся цих порад, щоб найкращі білі лайнера доступні.

* Виберіть висувною підводка для очей гель. Не тільки ви будете відмовитися від заточення, цей вид лайнера триває менш важкий і більш гладкою, ніж нормальної олівців або рідким підведенням для очей.
* Ціна не має значення часто. Хоча дорогих брендів володіють популярністю, ви можете виявити, зазвичай доступні лайнери, які функціонують як раз і.
* Експеримент з тим, що ви купуєте. Це може зайняти кілька торгових марок, перш ніж розкрити кращі білий олівець для очей для вас.

Тепер ви розумієте, точно кращий спосіб купити білий олівець для очей, і що робити з ним всякий раз, коли ви отримаєте його будинку.