ліпосакція, підтяжка обличчя і шиї зняти програму, щоб отримати особи і тіла ви дійсно хочете

Весна і літо йде, і це означає, що це ідеальний час для пластичної хірургії! Ліпосакція, обличчя і шиї ліфті три великих варіантів, щоб зробити вас виглядати молодше і позбутися ознак старіння.

Ліпосакція-найпростіший мляві м’язи видалення на землі

Останнім часом ліпосакція стала більш популярною, ніж коли-небудь. Вона передає до багато інших процедур пластичної хірургії, щоб стати одним з трьох найбільших. Це тому, що це безпечніше і простіше, ніж коли-небудь, і це працює! Якщо у вас надмірна вага, ліпосакція не допоможе. Але, якщо, як і більшість людей за 30, ви страждаєте від “ручки любові” та інші кишені мляві м’язи, що просто не йтиме незалежно від того, як ви їсте і виробити, ліпосакція для вас.

Ліпосакція використовується вакуумний пристрій, щоб висмоктати жир, і це так само просто, як це. Нові технології в цій процедурі зробити це ще простіше. У ці дні, пластичний хірург може зап жиру за допомогою лазера, і отримати його ще простіше. Лазерна ліпосакція майже не залишає шрамів і має найлегший період відновлення будь пластичної операції. Отримання ліпосакція легко, і ви зараз повернемося до вашої звичайної життя в найкоротші терміни. Ліпосакція, пропонованих в клініки пластичної хірургії по всій країні.

втратити ці роки з косметичним ремонтом

Підтяжка обличчя Звучить серйозно, але насправді це всього лише лікування втратити droopiness і зморшки. Це відмінна ідея для тих, хто наближається середнього віку, тому що вона стирає ознаки старіння. Молодших і старших людей домогтися цього теж, але він ідеально підходить для тих з нас, хто не любить очима наших ворон і впали духом особливостей.

Не очікуйте, що новий погляд з вашої реконструкцією. Це не для людей, які хочуть змінити свою індивідуальність! Процедура включає в себе тільки посилення і зміна статусу тканини під шкіру обличчя. Лікар робить невеликий розріз в області обличчя, де шрами не буде помітною, як і за вухами. Потім вони будуть усувати жир, підтягти тканини і зробити невеликий коригуванню.

Після операції, буде прикріплений труби для зливу зайвої рідини, і ви можете розраховувати на якийсь час для відновлення. Процес загоєння не займе дуже багато часу, якщо ви просто слідувати вказівкам лікаря і заспокойся. Коли все сказано і зроблено, у вас є те ж саме обличчя, але, схоже, ви повернули час назад 20 років!

не більше індички шиї підтяжка шиї

Ви не можете думати про це, але ваша шия є областю, яка показує ваш вік, як і особа. З впали духом шкіри і тканин навколо цієї області, вона може зробити вас виглядати старше, ніж ноги тих, ворони і зморшок на лобі. Ось чому так багато людей отримують підтяжку шиї. Операція проста операція, де пластичний хірург видаляє тканину, щоб позбутися від “ефекту Туреччини тин» або товсту шию. Дуже часто в поєднанні з косметичним ремонтом, ботокс лікування або інші загальні операції, щоб зменшити ознаки старіння.

Шия контурної займе всього пару годин, і ви повернетеся у ваш звичайне життя в найкоротші терміни. Подивіться на лікаря до і після фотографії, і ви побачите різницю. Ліпосакція, обличчя і шиї ліфт всього лише три відмінних способів звернути назад ознаки старіння. Не хвилюйтеся, ви не повинні дозволити вашому тілу патьоків і спаду, як ви старше!