збільшення губ для красивих губ

Збільшення губ є кращим рішенням для тих, хто хоче мати гарні губи. Використовуючи цю інноваційну косметична процедура, це можливо для Вас, щоб мати чуттєві губи, дивлячись і привабливим.

досягнення привабливих губ через збільшення губ

Губи відіграють важливу роль у підвищенні вашої зовнішності, особливо, коли ваш ніс і підборіддя не так дуже привабливі. Через величезного прогресу в області косметики легко зараз, щоб мати красиві і ідеальної форми губ за допомогою хірургічних та нехірургіческіх процедур збільшення губ. В даний час ці методи лікування вибрали більшістю чоловіків і жінок, які хочуть зберегти свій молодий вид. Зазвичай використовуються не хірургічні методи для поліпшення зовнішнього вигляду ваших губ надає ін’єкцій. Вони включають в себе ін’єкції колагену, силіконові ін’єкції, Рестилайн і Cymetra. Багато з них застосовуються ін’єкції в губи і губи кордонів.

різні процедури доступні

Хірургічний губа підвищення методи включають власного жиру передачі, також відомий як жир щеплення. Це одне з основних процедур, що використовуються багато косметичні хірурги. У цій процедурі власного жиру в організмі, яка вводиться в губи так, щоб забезпечити повноту і гарний зовнішній вигляд. Інші хірургічні опції, які можуть виробляти постійні результати у збільшення губ є синтетичним імплантатів. Матеріали, використовувані як імплантатів в цій лікувальної процедури включають Alloderm, Gore-Tex, SoftForm і м’які ПТФЕ.

Щоб пройти збільшення губ лікування потрібно бути у відмінному стані здоров’я. Вся процедура лікування проводиться лікарями-спеціалістами після надання місцевої анестезії для пацієнта. Тривалість процедури залежить від складності та виду використовуваного методу. У нормальних умовах, процедура збільшення губ може бути завершена протягом одного або двох годин. Після процедури пацієнти можуть відчувати незначні побічні ефекти, включаючи оніміння, запалення, синці та почервоніння.

Необхідно пам’ятати, перш ніж приступати збільшення губ

Якщо ви хочете пройти лікування збільшення губ за зберігання гарні губи, дуже важливо, щоб звернутися за допомогою до досвідченого хірурга. Важливо також, з вашого боку розкривати ваші очікування з приводу звернення, очікуваних результатів і ваші історії хвороби, якщо такі є. Це дозволяє лікарю вибрати найбільш підходящі план лікування з тим, щоб отримати кращі результати.