Як у Наталі Портман волосся

Наталі Портман пройшла довгий шлях з тих пір стане відомо талантів в піцерії в ніжному віці одинадцяти років. Фільм любителі будуть пам’ятати, що багато великі зірки були знайдені в самих повсякденних місцях. Лана Тернер була вперше помічена талантів, як підліток, потягуючи соду біля стійки їдальня Голлівуді.

Протягом багатьох років, Наталі Портман була різноманітністю рулонів, і зачіски, вона зіграла вагітну підлітка у там, де серце, Падме в новій трилогії Зоряних Воєн і поголив голову для піщаної продуктивність в V For Vendetta. Наталі є однією з небагатьох знаменитостей, які вдається зняти сильно розрізняються погляди і засліплювати червоній килимовій доріжці і критики в той же час. Наталі була недавно бачив носити повний, до плечей хвилястими стиль, який, безсумнівно, стане наступна тенденція.

Якщо ви хочете останню зачіску Наталі Портман, але не мають доступу до командою кваліфікованих стилістів стояв двадцять чотири години на день, ви все одно можете отримати той же результат, використовуючи лінійку професійних якостей продукції перукарня і ось як .

Вимийте волосся з легким шампунем і кондиціонером. Просто промийте його, як зазвичай мити волосся. Світлих нафтопродуктів є важливим, так як більшість щоденних шампуні і кондиціонери містять наповнювачі, які можуть важити волосся вниз і заподіяти стилів, щоб не мати успіху. Ви повинні шукати продукти, які спеціально розроблені для боротьби з цим, поєднуючи серйозне захисне і зміцнення інгредієнтів з формулою вазі пера, що не перешкоджатиме вашому стилю.

Ви повинні шукати продукт, який має такі особливості. Рушник висушити волосся, переконавшись, що вона ще волога, коли ви закінчите, і застосовувати ваші улюблені міцність волосся продукт стилю, починаючи з нижньої частини волосся і розробка, а потім використовувати широкий гребінь зуба поширювати і усунути зв’язок і вузлів.

Тепер частина вашого волосся в центрі і розділіть його на вісім розділів, додаючи в неї продуктів, таких як матовою текстурою крем для додаткового визначення. Використовуйте звичайний розмірний ролик для кожного розділу, і нехай ваші волосся приблизно протягом 45 хвилин. Якщо у вас мало часу, ви можете злегка сушити волосся для більш швидкого результату.

Акуратно розкачати і використовувати бігуді середнього Утримання, щоб тримати їх на місці і визначені. Почати розгортаючи в нижній частині для кращого результату. Нанесіть блиск, як шовк Gloss Sheer Результат формулу для додаткового блиску і захисту від елементів, і ви готові, щоб здивувати світ з вашим новим поглядом Наталі Портман.