Як стати стоматологом

Стати стоматологом являє собою відмінний вибір кар’єри. Ви можете допомогти іншим, зробити гарне життя, і зробити це в більш короткий проміжок часу, ніж нормальному лікаря. Не тільки це, але ви, швидше за все, “бути своїм власним босом”, то майже всі з нас користуються. Незважаючи на ці пільги, це не так просто стати стоматологом. Дотримуйтесь простим крокам нижче, і ви будете на своєму шляху .. просто викинути в деяких важка робота!

1. Дослідження Кар’єра та освіта стоматолога вимогам. Якщо ви читаєте цю статтю, ви вже на правильному шляху, щоб зробити це. Тим не менш, вона не може бути занижена, скільки ви думали та інвестицій ви повинні поставити в цьому кроці. Стати стоматологом є довічною інвестицій. Поговорити з стоматологами, шукати людей, які говорять про свою кар’єру в інтернеті, і переконайтеся, що стоматологія є правильним вибором для вас.

2. Підготовка до стоматологічної школи і прийняти Стоматологічна випробувань Прийом (DAT). Є багато університетів, які пропонують хороші передумови стоматологічних програм, які підготують вас до подальшого стоматологічних досліджень. Потрапляючи в стоматологічних шкіл може бути важко, так що ці підготовчі програми може бути вигідно, щоб отримати вас в двері. Більшість шкіл вважають за краще приймати студентів, які мають ступінь бакалавра, а більшість з них вимагає мінімум роботи коледжі два роки. Щоб потрапити в стоматологічній школи потрібно приймати DAT, яка використовується стоматологічних шкіл.

3. Завершити навчання. Нормальна довжина програми становить чотири роки. Можна очікувати, щоб провести свої перші два роки в лабораторії і аудиторії, в той час як останні два витрачаються допомагаючи paitents безпосередньо під час під наглядом сертифікованого стоматолога.

4. Придбати ліцензію з практики. Після отримання ступеня від акредитованого стоматологічної школи, ви все одно повинні пройти практичний і письмовий іспит для отримання ліцензії. Більшість країн вимагають, щоб кандидати проходять Національна рада стоматологічне обстеження у веденні ADA для письмової частини. Державного або регіонального агентства, як правило, управляють практичний іспит.

5. Почніть свій власний бізнес. Це нормальна процедура для нових випускників, щоб почати свою власну практику або обганяти один, який вже був круглим. Більш рідкісного випадку є те, що деякі приєднаються старої практики в якості асоційованих стоматологів.

Якщо ви зробили це настільки далеко, ви серйозно ставитеся стати стоматологом. Шлях може бути важко, але це коштує подорож. Удача на вашій кар’єрі!