Як знайти кращий аерографа макіяж відгуки Temptu аерографія

Аерографія була навколо протягом багатьох років, але тільки недавно з’явилася на Хай-стріт. З багатьма компаніями косметики конкуруючих за кращий аерограф Макіяж системи ці нові машини вже не тільки для Pro візажист. Макіяж сам по собі є світлом формулу ваги зроблені у відповідності з будь-яким типом шкіри. Так це новий дизайн повинні бути або ми повинні дотримуватися того, що ми знаємо? Дозволяє дізнатися!

Є багато аерографія набори для продажу там, але один, зокрема захопили мою увагу. Temptu Pro. Temptu Pro є косметичної компанії, які спеціалізуються на аерографія машин і макіяж. Вони обидва магазини та онлайн заснований. За останні кілька років Temptu Pro зросла популярність дуже, не тільки тому, що вони постачають аерографія складають основу, рум’яна, тіні для повік, але вони також постачають тілу мистецтво макіяжу та татуажу Трансфери і трафаретів. У них також є про програму членства, яка дозволить вам знижки та інформацію про останні продуктах.

У мене накопичилося близько десяти відгуки, які я знайшов на Temptu складових, а також системи Temptu аерографа.

Ці відгуки були перші десять я натрапив і на цілих 80% люблять продукту.

Багато людей згадав, як він залишає бездоганний вигляд на шкіру і що ніяка інша основа ніколи не тривали так довго, як Temptu макіяж. Були деякі проблеми про колір матчів, але більшість людей знайшли свій ідеальний відтінок.

Більшість нових користувачів здалося дивним і дещо спотворюють спочатку використовувати його, але швидко звик до пристрою, як і все, що потрібно деякий практиці. Один з користувачів навіть прокоментував, як вона збирається отримати бездротові системи Temptu аерографія на наступному IMATS років (міжнародна складові Показати художник торгівлі). З моменту заснування має вбудований грунтовкою він заощадив час для одного клієнта також і більшість рецензентів не міг сказати “досить відмінних речей про цей товар»

Був коментар від жінки, які намагалися продукту, і це те, що вона мала сказати: «Якщо вам 16 років і мати ідеальну шкіру і цільового фонду, ця система чудово. Якщо ні, то я хотів би використовувати Макіяж Назавжди HD “. Цей коментар був потім відповів купити жінку, яка наполягала, що Temptu Pro коштувало кожен цент і знайшли рішення макіяжу оселитися в її зморшки. Все, що вона зробила була суміш і погладити фундамент і вийшли на застосуванні менш в цій області в майбутньому.

У цілому, такі твердження, як “це любов” і” я плавав в океані, походи, дубильні і в кінці дня, це було досі на” були використані в онлайн Temptu відгуки макіяж, залишаючи середній рейтинг 4.1 з 5.

Є завжди альтернативи цьому. Ви можете придбати дешеві комплекти аерографів і дешевий макіяж аерографом але чи будуть вони витримати випробування.

Ви можете заперечити, все, що ви хочете про цей продукт, але з остаточним висновком буття 4.1 з 5, схоже, рецензенти дали Temptu Pro пальці.