Головна відбілювання зубів – Чому ви повинні використовувати рот лотки, які відповідають

Якщо ви хочете, щоб відбілити зуби і відновити їх природний колір, у вас є кілька варіантів, в цей день і віку. Ви можете отримати їх побілілі вашим стоматологом, ви можете використовувати відбілюючі смужки або ви можете використовувати лоток основі продукту. Дійсно, це лоток продуктів я хочу поговорити в цій статті, зокрема, чому вони повинні бути добре підходять.

Дозвольте мені, перш за все, пояснити, як ці лоток відбілювання засновані продукти дійсно працюють. Ви можете купити їх у вашому місцевому магазині здоров’я або фармацевтом, і вони відносно дешеві в порівнянні з професійними лікування зубів. Крім того, результати можуть бути так само добре, якщо ви використовуєте продукт гарної якості.

Коли ви взяти його додому і відкрити його, ви в цілому знайшли відбілюючий гель, шприц і деякі користувальницькі лотки рот. Вони часто приходять з деякими інструкціями, а також, але вони досить прості у використанні.

Звичай лотки рот є так що ви можете формувати їх, щоб абсолютно вписатися навколо зубів (зуби, тому що кожному, очевидно, унікальними для кожної людини). Вони можуть бути формовані, щоб ваші зуби дійсно легко. Вам просто потрібно піддавати їх гарячою водою для того, щоб вони стали м’якими і гнучкими.

Якщо у вас є лотки, ви можете почати процес відбілювання. Як правило, це включає в себе покласти деякі гель у верхню і нижню лотків та встановлення їх на зуби протягом близько 30 хвилин кожен раз.

Однак важливим моментом є, звичайно ж, формування лотки, тому що якщо ви не відповідають їх правильно, можна не отримати результати, які ви сподівалися. Деякі люди борються, щоб форма їх правильно. Так що варто не поспішайте отримати це право.

Лотки повинні бути досить жорсткою, тому що якщо вони ослаблені, ви можете виявити, що відбілюючий гель почне виходити і потрапляти в рот. Це може призвести до ясна і губи стають запаленими від гелю, і ви можете навіть ковтати деякі з гелю, який ви, очевидно, хочете уникнути.

Так справа в тому, що який би продукт ви не вибрали, ви повинні переконатися, що лотки відповідати Вашим зубам відмінно. На жаль, якість рот лотки відрізняється від продукту до продукту. Таким чином, ви можете мати дуже потужний відбілюючий гель, але не може отримати вигоду від цього, тому що ви не можете отримати лотки щоб відповідати належним чином.

Тому, якщо нічого не допомагає, ви повинні розглянути рух до Вашого стоматолога і просять їх становлять деякі лотки для вас. Справа в тому, що будь-яка людина може відбілити зуби за допомогою цих продуктів лоток, тому він платить, щоб отримати лотки, які відповідають вашим зубам належним чином, якщо ви хочете досягти бажаних результатів і виключити можливість витоку.