Ви бачили ці анти зморшок крем для шкіри Результати Зовнішній вигляд тесту

Мільйони доларів витрачаються кожен рік анти зморшок креми, які покращують зовнішній вигляд шкіри, деякі працюють, а деякі ні, але справа в тому, що люди купують їх все більше і більше, не даючи їм друге ж.

Чи знаєте ви, що більшість анти зморшок креми зроблені з агресивними хімікатами, які можуть пошкодити шкіру? Я не хочу, щоб роздути це, але ви повинні бути обережні, що ваші речовин нанести на шкіру обличчя.

У недавньому дослідженні група з 96 жінок, що пройшли тестування 12 звичайних і 12 зволожуючих кремів проти старіння протягом 4 тижнів, немає жодної жінки, що нового продукту, який вони використовували. Після закінчення суду, вони попросили вгадати, якби вони використовували анти старіння крем або зволожуючий крем.

Це були результати:

Три чверті жінок думали, що вони використовують зволожуючий крем.

Більшість з них не помітив ніяких поліпшень або змін до їх шкірі.

Із загального 48 жінок, які були дані анти старіння крем тільки 10 повідомили позитивне поліпшення.

Ті результати випробувань ясно показують, що жінки, які використовували креми проти старіння не помітила якихось змін на всіх, що показує, що більшість анти зморшок продуктів не є ефективними і привести до поганих результатів.

Однак не всі продукти є неефективними, є кілька дуже ефективних натуральних інгредієнтів, з Нової Зеландії, які можна знайти в декількох кремів. Наприклад Вакаме, CynergyTK, CoenzymeQ01 і вітаміни дуже ефективними в поліпшенні виробництва колагену, гіалуронової кислоти і антиоксиданти.

Виберіть Крем проти зморшок обережно, тому що хімічні компоненти шкідливі для вашої шкіри і робити тільки тимчасовий ефект. Природні креми Ваш найкращий вибір для здорового та сяючої шкіри.