Безкоштовний відбілювання зубів випробувань-у чому підступ

Ви можете зустріти компаній онлайн, які пропонують безкоштовне відбілювання зубів суду. Ви знаєте, які? Де ви платите тільки за доставку й обробку, щоб отримати безкоштовну пробну версію свого продукту.

Тим не менш, у минулому, деякі споживачі навіть не отримали свої продукти суду і стягувалися набагато більше, ніж просто транспортні та складські витрати.

Більшість з цих компаній відзначають у своїх термінах, які вони будуть стягувати плату лише за доставку й обробку, і що ви можете скасувати безкоштовне відбілювання зубів судовий розгляд протягом 14 днів. Але вони не завжди роблять його легким для вас, щоб скасувати.

Так як же отримати шахрайським людей, чому підступ?

Не будучи в змозі скасувати судовий розгляд і скасувати процес, зробили практично неможливими телефонною компанією тобто дзвінки не відповів і електронні листи ігноруються.

Приступаючи виставлений рахунок за передплату з іншими компаніями, у них не було знання. Вони повинні були подзвонити, кожна компанія, щоб скасувати ці окремо. Це було навіть не згадується в термінах.

Великі щомісячні рахунки для так званих “вільних відбілювання зубів суду” на премію місячний план на щось на зразок $ 80 + на місяць.

І після всього цього, деякі з цих споживачів навіть не отримували безкоштовне відбілювання зубів пробної версії продукту вони замовили!

Як ви можете уникнути шахрайства?
Я знаю, намагаючись вибрати правильну компанію може бути ускладнене. Іноді єдиний раз, коли ви розумієте, що щось не так, коли ви починаєте бачити незнайомі витрати на виписки за своїм рахунком.

Ці звинувачення, навіть не згадується в умови на вільній відбілювання зубів пробних сайтів. І сайти виглядають достатньо законних тому легко всмоктується дюйма

Моя порада буде: Google назва компанії йдуть слова “шахраями” або “скарги” і подивитися, що йде вгору. Переконайтеся, що це реальна скарга або огляд веб-сайт, а не просто ще один продавець “безкоштовна пробна версія”.

Дивіться, якщо компанія існує вже певний час, 2-3 років принаймні. Якщо вони є новими, ви можете бути краще триматися подалі. Краще купити з сайту, який створений в той час. Тоді ви знаєте, у нього є авторитет.

Також подзвонити в компанію і переконайтеся, що ви дійсно можете поговорити з кимось. Так що, якщо вам потрібно скасувати, ви бути впевнені, знаючи, що ви можете оволодіти кимось легко. Спробуйте зв’язатися з ними по телефону, через їх веб-сайт та електронну пошту.

Законні компанії нічого приховувати і є більш щасливими, щоб говорити з вами по телефону або електронною поштою.