як вибрати парфуми дами перед покупкою

Духи доступний в масив цін, розмірів і ароматів. Це не дивно, що коли джентльмен хоче вибрати деякі пані духи він швидко перевантажені досвідом. З ціною на парфуми, яким він є, ніхто не хоче купувати той продукт. Ось декілька порад про те, як уникнути помилок.

Ваш найкращий вибір при покупці духів жінці запитати її, що вона носить. Якщо це не варіант, якщо ви хочете купити парфуми несподіванкою, то потрібно вдатися до трохи більше тонкощі. Існує завжди кращий друг, ви можете попросити, якщо ви в змозі зв’язатися з нею, але, якщо це не працює, ви можете бути за своїм розсудом. Вибір жінок аромат стає заплутаним і особливо так, якщо ви чоловік намагався підібрати подарунок для подруги.

Духи діляться на кілька категорій і, коли ви приїдете в магазині вони будуть просити вас, щоб описати аромат ви шукаєте. Квіткові духи пахнуть квіти. Цитрусові парфуми будуть нагадувати вам про цитрусових. Океанів або озон парфуми мають дуже чистий запах, і зелені духи Запах подібний свіжоскошеної трави або рослини. Абсолютно нова категорія духи пахнуть десерти і називаються гурмана. Якщо ви можете визначити принаймні, деяких з складових духів, яку ви шукаєте, ви поліпшите ваші шанси на те, щоб матч.

Навіть якщо ви не можете знайти точні духи ви шукаєте, якщо ви знайдете те, що вам подобається, ваша дама буде більш ніж готові спробувати його. Якщо він не працює для неї, ви не можете відчувати запах його знову, але вона має набагато більше шансів, щоб ви знали, що вона дійсно носить в цій точці. Дами духи висловити дуже особистий вибір. Оскільки хімія тіла впливає на кінцевий запах це може зайняти деякий час, щоб знайти ідеальний вибір.

Є багато інтернет-сайтів, які надають дамам парфуми. Ви також можете перевірити цю веб-сайтів. Я знаю одного такого роду сайт, який є дуже відомим для парфумерії. У них є всі види духів. Але деякі веб-сайт є збереження дами духи кращої якості. Немає проблеми, яку ви перевірити онлайн багатьох духів жінок.

Якщо ви не впевнені, що знайти або підібрати для неї, що потрібно знати, якими парфумами вона використовує в даний час або які аромат її улюблених. Це кращий спосіб не піднімаючи неправильний подарунок. Знаючи дами улюбленого бренду жіночої може зменшити ваші здогадки значно.