як антиоксиданти боротьби з процесом старіння

Антиоксиданти тіло? З відповіддю на вільні радикали. Дивно, що антиоксиданти можуть пожертвувати один зі своїх електронів до вільного радикалу НЕ стає нестабільним в цьому процесі, тому що вони стабільні в будь-якій формі, тобто з парними або неспарених електронів. Ця дія нейтралізує вільні радикали і змушує його стає стабільним ще раз.

Антиоксиданти званих вільних радикалів, тому що вони роблять його легким для вільних радикалів, що, аби отримати зайвий електрон від них. Це економить вільні радикали викликають пошкодження клітин шляхом розміщення навколо та крадіжці її зайвий електрон з іншого джерела. Процес старіння, викликані ушкодженням вільних радикалів потім значно сповільнилося.

Так що переваги у інших антиоксидантів мають для нашого організму? Вони не т тільки ходити з радістю віддають свої електрони вільним радикалам уповільнити старіння. Вони також зміцнюють імунну систему, затримати або запобігти проблеми із зором, таких як дегенерація жовтої плями або катаракта, допомогти уникнути хвороб серця і вітамін Е, як вважають, уповільнити хід хвороби Альцгеймера? Хвороба с.

Так де ж ми знайти антиоксиданти? Вітаміни С, і Е є хорошими антиоксидантами. Вони легко доступні на фрукти та овочі – особливо помаранчевий колір – і листової зелені. Інші речовини, які є антиоксидантами є бета-каротин, лікопін і селен. Чорний і зелений чай має велику кількість антиоксидантів і – хороші новини для любителів кави – так само кави.

Наші тіла також виробляють деякі види багато антиоксидантів, які ми використовуємо-глутатіон, наприклад. Важливо мати багато різних видів антиоксидантів, тому що не кожен тип може реагувати з кожним видом вільного радикала. Конкретний тип антиоксиданту необхідна для кожного різного виду вільний радикал.

Розташування, також відіграє важливу роль у цьому процесі. Деякі антиоксиданти зберігаються тільки в певних ділянках тіла, наприклад, печінки. Ці не зможе дати свої електрони вільні радикали викликають пошкодження в іншій частині тіла. Деякі інші антиоксиданти, які зберігаються в тканини ока і здатні захистити їх від вільних радикалів, але не інші частини тіла.

Таким чином, ви бачите, що необхідно споживати широке розмаїття фруктів, овочів, ягід і горіхів, як можна отримати права види антиоксидантів. Так як це не завжди можна з’їсти досить правильні продукти, харчові добавки здорової їжі також може допомогти.