чоловічий живіт

Хоча більшість чоловіків Дитяча про свою любов ручки, запасне колесо або пончик котить це все те, що робить більшість чоловіків самосвідомості. Пластична хірургія настільки тісно пов’язана з жінками, що більшість чоловіків іноді забувають зробити пластичну операцію, а також. У більшості місць по всьому світу і в Беверлі-Хіллз живота може бути зроблено як на чоловіків і жінок. Пластика живота є більш тісно пов’язані з жінками, бо пружності якої жінки втрачають після пологів, але у вигляді жиру віку чоловіків має тенденцію накопичуватися більше в області живота.

Як чоловіки віком їх зміни тіла і жиру перерозподіляється вздовж живота. Більшість чоловіків жертвою вискочити животі (животом) або любов ручки, які, як правило, неможливо позбутися за допомогою вправ. Часті фізичні вправи і здорове харчування може допомогти зменшити розмір, з живота, але більшість Лос-Анджелесі Пластика живота фахівець сказав, що як тільки жир, накопичений навколо живота саме там зупинятися, якщо більш радикальні заходи не будуть прийняті. Для чоловіка живота Лос-Анджелесі лікарі кажуть процедура не робить відмінностей багато, ніж процедура, яка робиться на жінку, але живіт і чоловіки повинні, але більше чоловіків, повинні бути проінформовані про те, що відбуватиметься під час процедури. Після визнання різні кроки, щоб кожна процедура живота пацієнт повинен вибрати, який з них краще для нього, якщо він вже не обраний хірурга.

Традиційної чоловічої живіт Беверлі Хіллз Лікарі кажуть, та ж сама процедура, що й традиційні жіночі живота. Ця процедура, як правило, амбулаторна процедура, яка може бути зроблена під місцевою чи загальною анестезією. Коли можливо, вона проводиться під місцевою, тому що більше ризиків ставляться під загальним. Під час цієї процедури два розрізи робляться одній на нижню частину живота працює від стегна до стегна, а інший розріз для пупка повинні бути переселені. Ця процедура залишить шрам більше, ніж інші, але шрам буде менш помітним з плином часу. Чоловічий міні-підтяжка живота складаються з одного менше розріз вище лінії лобка.

Перевага процедури міні-підтяжка живота менше лякати і не вилучення пупка, більшість хірургів запропонувати ліпосакцію з цією процедурою, щоб отримати повний результат. Ендоскопічна підтяжка живота є менш інвазивної процедурою, у якій без шкіри не буде видалений. Ця процедура має трохи менший результат, ніж інші, і більше для поліпшення вже здійснюють тіла. Нарешті продовжений живота є цілою по трофею на живіт, боки і любові ручками. За допомогою цієї процедури є більше результату в більш широкій області діапазону і що також призводить до трохи більш рубців. Для забезпечення, які процедури краще для бажаної мети будь ласка, зверніться до місцевого хірурга живота.