утішних зачіски для різних форм особи

Ви повинні для стрижки у Вашому улюбленому салоні волосся в Південній Тампі? Якщо так, то, можливо, ви собі в збиток з усіма багато зачіски на вибір. Ось деякі поради щодо вибору зачіски, які будуть найбільш приємно для вашої форми особи.

зачіски для круглого обличчя

Схуднути кругле обличчя, найкоротший ви повинні піти б трохи нижче підборіддя. Запитайте м’які, градуйований верств, переважно збирається довше. Тонкий і конічні кінці будуть стильно доповнювати зовнішній вигляд. Довга сторона стреловідності чубчик зробить кругле обличчя більш вузьким.

Уникайте спортивних короткі кучеряве волосся, так як це підкреслить округлості вашого обличчя. Короткий тупий скорочень однієї довжини все навколо буде також мати такий ефект.

зачіски для квадратного особи

Так звані квадратні грані мають сильну кутову щелеп. Кращі приклади Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Розаріо Доусон, Ізабелла Росселіні і Демі Мур. Якщо ви хочете короткого волосся, ви можете пом’якшити щелепу з завитками, колючі стилі або мінливих кінців. Для довгого волосся, попросіть шари від підборіддя вниз.

Уникайте Блант Cut чубчиком і один гойдається довжиною до підборіддя, як це підкреслюють щелеп.

зачісок для довгасті особи

Довгасте обличчя довше овальними особами. Сара Джессіка Паркер і Лів Тайлер є хорошими прикладами. Щоб протидіяти подовжену форму, ілюзія ширина повинна бути створена. Це може бути зроблено через завитки і хвилі, які додають об’єм. Чубчик, що знежирене брови також допомогти. Краща довжина волосся була б до підборіддя. Для довгого волосся, стиль повинен бути набагато коротший з боків і більше у напрямку до задньої.

Уникайте довгих волоссі однієї довжини на всьому протязі.

зачісок для серця форми обличчя

У формі серця грані мають загострене підборіддя. Розглянемо Кеті Холмс, Різ Уізерспун і Рейчел Білсон. Відвернути очей від підборіддя при наявності чубчика і додати м’які шари з рухом з боків особи.

Уникайте Блант Cut чубчиком і поривчастий шарів.

зачіски для овального обличчя

Це ідеальна форма обличчя. Прикладами є Джессіка Альба і Кейт Хадсон. Ті, з овальними особами добре виглядати в будь-який стиль волосся і довжини волосся. Так як у вас немає проблеми з формою обличчя, розглянемо природну текстуру вашого волосся і піти на стиль, що робить велику частину його.

Переконайтеся, що ви отримаєте всі потрібні інструкції про те, як укладати нову стрижку, щоб досягти такої ж зовнішній вигляд після повернення додому. Запасіться необхідними продуктами для укладання волосся та догляду за волоссям. Більшість салонів рекомендували б продукти, такі як TIGI і Paul Mitchell. Якщо у них є ці на продаж, то краще взяти деякі будинки для зручності.

Ви також можете підкреслити вашу нову зачіску з кольором. Право розміщення кольори можуть підвищити дію певних стилів волосся на вашій формі обличчя.

Якщо у вас коротке волосся і нетерплячі у зв’язку з необхідністю вирощувати його, у Вас може бути довгий погляд волосся ви хочете, просячи розширень. Ваш стиліст, можливо, доведеться обрізати волосся і розширень для забезпечення належного змішування у відповідному стилі.

Якщо у вас є зачіску ви хочете, чому б не пройти весь шлях і скористатися воском, манікюр і педикюр, а також? Це буде завершити перетворення і дійсно змусить Вас відчути себе нові і більш красиві обличчя. Звичайно, нова зачіска, а також воском, манікюр і педикюр дійсно не зміниться, хто ви. Вони додають, що у вас є, тим не менше, і в результаті буде випромінювати впевненість від вас, як внутрішнє світіння.