походи і пухирі

Туризм є таким корисним досвідом. Роботи, що Ви отримуєте від походів пересіченій місцевості, на свіжому повітрі ви вдих, зелений і красивий вигляд, і що нагородження почуття досягнення. Нагородження почуття досягнення також поставляється з Почесний знак званих бульбашок. Бульбашки поширені серед туристів перший час нові черевики або туфлі, які не зламані. Хоча не можна йти без бульбашок, можна запобігти отриманню одного якщо ви готуєте перш ніж поїхати на ваш похід.

Бульбашки в основному травми на шкірі, викликані впливом тепла або від тертя. Тертя або тепло створює сльози між епідермісом і шар під шкіру. Так періоди інтенсивного тертя може викликати блістер, так похід займає інтенсивна ходьба і біг, час від часу, так і з нового взуття, які не відповідають вашим взуття, неможливо пройти без інтенсивного тертя у вашій взуття. Ви також можете мати пухирі на руках і плечах, і це є звичайним явищем, щоб побачити бульбашки в цих місцях. Легше отримати пухирі на мокрій, вологу шкіру і в більш теплих умовах.

Щоб запобігти бульбашки, він ідеально підходить, щоб носити зручні, добре підібрану взуття з хорошими подушками. Якщо взуття підходить вашої ноги, це не буде мати багато місця для ваших ніг, щоб перехід навколо і викликають тертя взуття. Рекомендується “зламати” нове взуття, перш ніж їх носити для пішого туризму. Ломая взуття означає вигин місця, де зазвичай поворотах так, що тверді частини не чинитиме тиск на ногу. Деякі люди навіть занурювати свої важкі черевики походи і носити їх протягом дня, тому, взуття буде трансформувати і вона підійшла до їхніх ніг відмінно.

Інша річ, яку ви повинні зробити, це носити чисті шкарпетки. Так як бульбашки більш схильні до розвитку на вологу шкіру, це гарна ідея носити шкарпетки для поглинання вологи. Так поглинаючі вологу шкарпетки буде хорошою профілактикою проти пухирів або якщо немає, регулярно міняти шкарпетки. Запис на плівку над районом, де ви отримаєте найбільшого тертя допоможе запобігти його, а, так як стрічка буде насправді діють як амортизатором, що захищає від взуття.

Бульбашки природна реакція вашого тіла, так що вони заживають природно, і вони не потребують медичного уваги. Але є методи догляду за шкірою, такі як використання масла ему, щоб допомогти йому заживають швидше. Щоб допомогти пухирі заживають швидше, ви повинні негайно промийте цю зону блістер з милом і водою і стерилізувати блістер із медичним спиртом. Тоді ви повинні стерилізувати штифт з спиртом, і з цим контактний, ви повинні вибрати на краю блістер і злийте рідину з. Нарешті, ви повинні ставитися до нього з по догляду за шкірою, які були доведені, щоб бути ефективними проти бульбашок, таких як ті, які використовують масло ему і охоплюють блістер із стерильну пов’язку, щоб запобігти інфекції ззовні.