отримати гламурний і поліровані з лазерної епіляції

Якщо Ви розглядаєте видалення волосся, ця стаття дасть вам кілька речей, щоб розглянути, перш ніж іти вперед з процесом. Видалення волосся на ногах і в області бікіні може бути зроблено з великою успіх здебільшого. Але, перш ніж підписатися на дороге лікування, ви повинні розглянути деякі факти про процес епіляції. Лазерної епіляції і видалення волосся на обличчі є дорогим. Лазери і робота імпульсного світла кращі на людей зі світлою шкірою і темним волоссям. Нових пристроїв, які були створені, щоб працювати тільки на людей з темною шкірою або зі світлим волоссям працюємо, щоб бути ефективним лише частково. Там в новий пристрій на ринку, яка використовує інтенсивний, пульсуючий світло в поєднанні з радіочастотної для лікування жінок зі світлим або сивим волоссям, але це становить лише близько 50% ж ефективним, як інші типи лазерів.

Якщо у вас темна шкіра, лазерна епіляція може викликати зміну кольору, якщо ви використовуєте конкретну машину, створену для смаглявої шкіри. Лазери використовувати світловий імпульс, щоб зламати і націлені на темний пігмент у волоссі називається меланін. Лазери цільової меланіну в темної шкіри, що може викликати знебарвлення. Ріст волосся прогресує в три етапи, зростає, відпочинку та линяти. Лазери і імпульсного світла волоссям мети у фазі зростання.

Ваше волосся проходить через цикл, і зазвичай випадає від 10 до 14 днів. Використовуйте м’який відшаровується в душі на 10-й день, так як це допоможе відлущує шкіру і видалити волосся. Кілька фолікулів орієнтовані на раз, коли ви використовуєте світло і лазери, тому вони дозволяють обробляти великі ділянки шкіри. Електролізу видалення волосся займає роки і багато багато відвідувань, щоб бути успішним і, як правило, здійснюється на спину або ноги. Лазерна епіляція в цих областях, як правило, займає сесій до двох годин. Це величезне для лікування спини, рук, плечей і грудей. Будьте обережні при виборі вашій епіляції фахівець. Лазерна епіляція є ефективним як правило, тільки на темному волоссі, і це добре для верхньої губи і підборіддя. Якщо у вас світле волосся, які необхідно било струмом, Вам радять використовувати електроліз для постійного видалення волосся в цих областях.

Ви повинні бути терплячими зі своїми сесіями видалення волосся, як це іноді може зайняти від чотирьох до шести сесій або кілька розташованих у чотири тижні, щоб побачити 70% до 80%-ве зниження росту волосся. Якщо ви серйозно ставитеся до отримання волосся видаляються, розглянути процедури проводиться один раз на рік протягом декількох років принаймні. На жаль, лазерна епіляція не гарантована і краще працює на деяких людей, ніж інші. Ви не будете знати напевно, де відростання буде відбуватися і в деяких відростання люди будуть відбуватися після декількох місяців або років, а інші ніколи не доведеться турбуватися про гоління знову. Все залежить від людини.

Як правило, середній стаж на 70% до 80% Зменшення росту волосся на 4-6 тижні курс лікування. Лазерна технологія пройшла довгий шлях за останні кілька років і відсоток успіху залежить здебільшого від людини. Деякі можуть вважати, що електроліз є більш ефективним у лазерної епіляції. Кращий спосіб підготувати себе, щоб визначити, який тип першого імпульсного світла машина буде використовуватися, і ви, мабуть, сказали або голити дату Вашого звернення або кілька днів тому. Проконсультуйтеся з вашим естетик до початку сесії. Що стосується болю, то, імпульсний світло лазерної епіляції відчуває, як гумова стрічка вискакують проти вашої шкіри. Деякі машини працюють по-різному і не кожен Зап болить. У деяких районах, як і нижня нога болить більше, ніж інші, такі як стегна. Вам радять взяти пару ібупрофену за годину до сеансу. Інші фахівці радять, що Ви оніміння шкіри близько 20 хвилин до початку сесії починається з спрей або крем, що містить лідокаїн 4 відсотки. Майте на увазі, що салони, які рекламують зі знижкою процедури іноді не найкращі місця, щоб піти, особливо якщо вони змушені вдаватися до знижку, щоб залучати клієнтів.

Зробіть свою домашню роботу, перш ніж підписці на послуги епіляції і використовувати тільки дерматолог або кваліфікованим фахівцем. Наскільки гаманець, то, пам’ятаєте, що лазерна епіляція не з дешевих. Структура оплати, як правило, засновані на тому, що частина тіла ви ставитеся і може працювати десь між $ 200 – $ 2000 сесії, не включаючи податки і чайові. Проконсультуйтеся з іншим і шукати хороших постачальників послуг, і ви будете робити добре, коли справа доходить до видалення волосся.