отопластика основи – вухо піннінга

Одна особливість, ви не хочете, щоб “стирчати”, безумовно, ваші вуха. Люди з відстовбурченими вухами часто дражнили і висміювали з самого раннього віку виділяється трохи занадто багато. Отопластика або вухо піннінга є однією з небагатьох косметичних процедур по хірургії доступні, що є більш вигідним, психологічно і фізично, коли виконується в молодому віці, а не як дорослий. Але незалежно від вашого віку, отопластика не може допомогти вам досягти ваших естетичних цілей.

Otoplasty є найбільш часто виконуваної для вирішення ступінь, в якій вуха виступають від сторони голови, але він може також повторно ліпити і форму вух, усунути дефекти, а також зменшити загальний розмір. Зазвичай обидва вуха доведеться працювати для того, щоб досягти симетрії і лицьового балансу. У дітей, хрящ особливо м’яким і податливим, що полегшує маніпуляції. Дорослі мають міцну хрящів, що може привести до перебудови обмежень.

У ході операції, пацієнт буде поставлений під загальним наркозом і невеликий розріз буде поміщений в складку, яка знаходиться між зовнішнім краєм вуха і голови. Хрящі та шкіру буде або змінена або видалена і зшиті на місце в разі потреби. Процедура триватиме від двох до п’яти годин, залежно від обсягу операції.

Більшість хірургів рекомендують батькам бути напоготові про почуття своєї дитини на відстовбурчені вуха, і не наполягають на їх зміну, поки вони не хочуть. Діти можуть знайти процес відновлення складніше, ніж дорослих. Оскільки тиск не може бути застосований до області протягом двох тижнів, спальні позиції повинні бути скориговані, щоб розмістити вух. Вони також будуть ніжними і біль протягом двох-трьох тижнів після цього. Туалетний буде застосовуватися протягом перших кількох днів після операції. Найкраще, особливо у випадку дітей, планувати принаймні три тижні відпочинку, перш ніж повернутися до нормальної діяльності.

Відновлювальний період може бути складною, але гарною новиною є те, що існують мінімальні ризики і ознаки хірургії майже невидимим. Мало у кого є ускладнення, які перевищують незначні кровотечі, синці та набряки, всі з яких є загальними після будь-якої операції. У деяких рідкісних випадках гематоми відбулося. Надмірного рубцювання рідко, і так як розріз знаходиться на лінії згину за вухом, ніхто не зможе побачити його. Справді, результати, як правило, настільки тонкий, що ніхто не буде навіть підозрювати, що у вас будь-якої операції взагалі.

Отопластика може зробити величезні поліпшення в обох дітей і дорослих, в результаті чого довіра і підняв гідності. Дослідження ваші варіанти ретельно. Якщо ви роздумуєте про хірургії для вашої дитини, важливо, щоб просвіщати їх про порядок і є їх участь у цьому процесі. Переконайтеся, що і ви, і ваші очікування дитини від результату є реалістичними і бути готовим вжити необхідних час, щоб допомогти вашій дитині в процесі відновлення. Більш підготовленим ви і ваша дитина, тим більше ваші шанси на успіх.