моя історія зачіски і таємні

Моя проблема була в товстих хвилясте волосся. У поєднанні з моїм густі брови, волосся майже завжди повинно було бути добре, щоб я виглядав добре. Прийшов старі подруги (EX) з шахти і поправила волосся і з тих пір я був моїм випрямлення волосся за допомогою випрямляча, щоб спробувати різні стилі. Я помітив, що спробувати різні зачіски, потрібно вашому волоссю бути прямими. В якості сушарки удару і випрямляч волосся, ви можете спробувати лиття ваші волосся легко.

Далі, зачіску. Мені дуже подобається гострий погляд від помірної до важкої текстурою, тому що це дає хороший погляд на самі зачіски і дозволяє вам бути творчим. Особливо добре виглядає для bedhed. Отже, я переконуюся, що отримати текстуру, помірної довжини і деякі напрямки, і я добре йти. Шкода, що я не можу дивитися, як добре в ліжку волосся, тому що питання, кольору волосся. Коли ваш колір волосся є світлим, ця текстура виділяється. Але коли у вас темне волосся, як у мене, це не так просто, якщо у вас основні моменти які я не роблю.

Нарешті, моя кохана. Продукту. Кілька років тому, мені сподобався блиск в моїх волоссі. Але тепер, коли я стаю старшою, я хочу іншу зачіску з меншим блиском і більше природності. Я використовую джмелів і джмелів Sumotech віск, і я повинен сказати, що це варто кожного пенні (приблизно $ 30 за маленьку баночку).

Проте останнім часом я почав помічати деякі залишки воску на наступний ранок. Я не забуваю подивитися залишок на наступний ранок після, за винятком деяких сексуальні волосся ліжка. (Є ідеї? Або рекомендацією до альтернативи?)