методи видалення волосся, електроліз і лазерне

У першу чергу, є 2 методи видалення волосся – тимчасові і постійні. Деякі люди використовують тимчасові методи в той час як інші використовують постійні методи видалення волосся, щоб позбутися їх небажаного волосся на тілі. Найбільш відомі методи постійного видалення волосся електролізу і лазерна епіляція.

Що таке електроліз метод видалення волосся?

Це один з постійних методів видалення небажаного волосся з тіла та обличчя. Електролізу вважається хворобливим методом видалення волосся, проте, рівень дискомфорту був скорочений до простого поколювання з приходом з нових технологічно вдосконалене обладнання електролізу. З електролізом, ви також можете видалити зігнутої або перекручених волосся.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція є останнім і передовий метод постійного видалення волосся. Це безболісний метод видалення волосся назавжди і завдань окремого волоса або декілька волосків за один раз. Це methodcan бути використана в областях тіла, таких як спина, ноги, плечі, пахви, верхня губа, підборіддя і лінія бікіні у жінок. Ви можете використовувати лазерне видалення волосся в будь-якому місці, щоб позбутися небажаного волосся на тілі.

Один з популярних лазерна епіляція пристроїв, які можуть бути використані в домашніх умовах Ріо Лазерна епіляція. Це допомагає в постійне видалення небажаного волосся на тілі, однак, ви не повинні використовувати його, не читаючи інструкції керівництва користувача належним чином.

Хто найкраще підходить для електролізу і лазерна епіляція?

Електролізний метод видалення волосся виявляється підходящим для будь-якого, незалежно від його або її кольору типу шкіри і волосся. Цей метод корисний для кучерявого волосся і спотвореної, так як вона атакує волосяний фолікул, а не пігменту у волоссі.

Скільки триває один сеанс з електролізом і Скільки процедур потрібно?

Кожен волосся ми підходимо індивідуально, тому сеанс з кожної волосини може тривати протягом 1 хвилини. Проте, коли ми розглядаємо цілий лікування якої конкретної частиною, скажімо брів, це може зайняти близько 30 хвилин, за умови, технік досить досвідчений. Для досягнення найкращих результатів постійного видалення волосся, вам може знадобитися 15-30 сесій електролізу видалення волосся.

Скільки триває один сеанс з лазерної епіляції і Скільки процедур потрібно?

З лазерної епіляції, час може бути менше. Коли ви використовуєте його на брови, це може зайняти близько 15 хвилин. В цілому, ви можете отримати кращі результати з 4-6 процедур лазерної епіляції, за умови використання ефективної лазерної епіляції пристрою.

Біль чинником в кожен з цих методів постійного видалення волосся

З електролізу метод видалення волосся, ви можете випробувати трохи печіння і поколювання Тим не менш, це не дуже болісно і більшість людей може легко винести. Ці відчуття виникають щоразу, коли волосяний фолікул видаляється.

З видаленням волосся методом лазерної, ви можете відчути відчуття аналогічні гумкою, як прив’язка. Ви можете також відчувати відчуття жару, як промені лазерного пристрою є потужними. Лазерні процедури не можуть бути придатні для чоловіків з більш темною шкірою, як темні люди можуть відчувати себе більш опіків. Лазерне лікування може бути болючим для чоловіків при видаленні волосся на вусах областях біль відчувається жінками для видалення волосся на підборідді, щоках і губах.

Побічні ефекти кожного з цих методів

Для кожного з цих методів видалення волосся, ви повинні слідувати належні керівні принципи використання. Ваша шкіра може втратити свій колір, якщо електроліз метод видалення волосся не належним чином в той час як лазерна епіляція може викликати проблеми для вас, якщо зоровий контакт відбувається під час її використання на бровах. Ми радимо вам носити захисні щити очей при використанні лазерної епіляції в якості запобіжного заходу.

Результати кожного з цих методів видалення волосся

Хоча електролізу метод видалення волосся має схвалення FDA, він може не підходити для всіх. Результати цього методу є ефективними для видалення волосся на обличчі. Для людей, що використовують лазерне видалення волосся, цей метод може знизити кількість волосся до 40-80%. Ви також можете зробити лазерне видалення волосся в домашніх умовах за допомогою технологічно просунутих портативних пристроїв, які можуть бути використані в комфорті вашого будинку.