для цього казкового посмішкою

Ви хочете, щоб ці блискучі білі зуби-Ви завжди бачите в усмішках друкованій рекламі моделей і знаменитостей? Чи замислювалися ви, якщо ті перлинно-білі зуби за «реальні» або технологічно розширеної дивитися Казковий?

Зуби природно відрізняються за кольором. Хоча немає жодної стандартної системи в стоматології для вимірювання та визначення кольору зубів, однією з найбільш поширених довідковим посібником, однак, забарвленням, яка ділить колір зуба на чотири основні діапазони відтінок:
червонувато-коричневого
червонувато-жовтого кольору
сірий
червонувато сірого

Кожен діапазон має різні рівні темряви з діаграмою досить докладним для майже всіх, щоб знайти їх точні кольору зуба на напрямних. Просто відповідних Вашому кольором зуба до відповідним кольором на графіку, це дає вам відправну точку, як ви визначите, скільки біліше Ви хочете, щоб Ваші зуби, щоб бути.

Є багато різних способів відбілити зуби. В даний час, відбілювання зубів систем, які доступні на ринку, включають відбілюючі зубні пасти, позабіржовому гелі, смужки і лотки, і вибілюючі агенти, отримані з стоматологом.

У той час як відбілювання зубів ідеально підходить для людей, які мають здорові, непоновлення зубів (без начинки) і ясен, ця косметична процедура не рекомендується для всіх.

Для відбілювання зубів результат залежить від вашого натурального кольору зуба, тип плями зуби придбали, і вид відбілювання ви виберете. Для тих, хто хоче миттєвої і різкі зміни, лазерне відбілювання та інші в офісі процедури відбілювання може привести до самих драматичних результатів. Тим не менш, є більш дорогим у порівнянні з поступової зміни відтінку кольору, отримані з відбілювання зубної пасти або гелю.

Завжди пам’ятайте, що зміна тільки два або три відтінки може зробити помітну різницю майже в усмішці ніхто. Технологічно просунутих процедури можуть змінити колір зубів до дев’яти або більше відтінків. Тим не менше, більшість людей, які відбілити зуби побачити зміни від двох до семи відтінків. Крім того, кожна процедура має свої переваги і недоліки. Саме тому важливо звернутися до стоматолога до прийняття рішення про конкретний лікуванні зубів.