глікокон’югати і здоров’я шкіри

Останнім часом наукові дослідження показали, що секрецію рідини равлики має складну глікокон’югати, такі як глікозаміноглікани і протеоглікани. Ці молекули в основному з Сульфатовані цукру чи вуглеводів послідовностей (цукор = Глік), кулясті розчинні білки, уронових кислот і мікроелементів (мідь, цинк, кальцій і залізо).
Глікозаміноглікани і протеоглікани активні контролери клітинної функції, діяти в клітина-матриця і відіграють важливу біологічну роль в фібробластах проліферації, диференціювання та міграції ефективно модулювання клітинного фенотипу.
Основними глікокон’югат слиз равлики глікозаміноглікану який виробляється з гранул в тканинах равлики і локалізується на зовнішній поверхні. Він має нову композицію, в порівнянні з іншими вивчали глікозаміногліканів.
Глікозаміноглікани (ГАГ), або мукополісахаридів, давно нерозгалужені полісахариди, що складається з ітерації дисахаридів, які можуть бути сульфатірованние (наприклад, глюкуронової кислоти, галактози, глюкозамін, ідуроновой кислоти, галактозамін). ГАГ є важливим компонентом сполучної тканини.
Глікозаміноглікани вуглеводів і, як правило, забувають, як третій основний клас біологічних полімерів. Хоча вони отримали менше уваги, ніж нуклеїнових кислот або білків, вони так само необхідні для життя, загалом, та догляду за шкірою, зокрема.
Протеоглікани складні макромолекули, що складаються з білкового ядра і одного або більше ковалентно приєднаними послідовностями глікозаміногліканів. Біологічних функцій протеогліканів в основному випливають з структурно домінуючим глікозаміногліканів зростаючі з білка центру молекули. Велика кількість тварин володіють ГАГ і молюсків особливо багатим джерелом цих полісахаридів. GAGs зазвичай знаходяться в позаклітинній матриці хребетних і безхребетних структур. Структурний дослідження показало, що ГАГ в безхребетних часто володіють незвичайними пропорціями розподілу і сульфату уроновие кислоти.
Дерматансульфат є глікозаміногліканів в основному в шкірі, а й у сухожиль, клапанів серця, кровоносних судин і легенів. Дерматансульфат може мати роль у процесі канцерогенезу, інфекції, коагуляція, серцево-судинних захворювань, загоєння ран, і фіброз.
Хондроітин сульфат є сульфатованих глікозаміногліканів (GAG) з ланцюга інтеркальованого цукру (N-ацетил-галактозамін і глюкуронової кислоти). Це зазвичай знаходиться приєднані до білків як частина протеогліканів. Ланцюг хондроїтин може мати більше 100 індивідуальні цукру, кожен з яких може бути сульфатірованние в декількох положеннях і кількості. Розуміння функції цього розмаїття в хондроїтин сульфат і пов’язаних глікозаміногліканів є однією з основних цілей глікобіологіі. Хондроітин сульфат є важливим структурним компонентом хряща і забезпечує велику стійкість до стиснення.
Складні цукрів або глікани, які зазвичай пов’язані з білками, пальто зовнішніми клітинами і заповнити прогалини між ними. Вирішальну роль у нормальному розвитку тварин і запобігання багатьох захворювань, гліканів з’являється на роботі в якості каркасів, які регулюють взаємодію між білками.
Через його компонентів, равлик і біологічних компонентів вона виробляє набув значення в індустрії догляду за шкірою. Крім того, розголошення склад слизу равлика, дослідження також показали, що продукт, що містить равлики отриманих компонентів ремонту пошкодженої шкіри. Вибираючи продукти, що містять равлики сироватки, ваша шкіра буде здоровою і більш красивим.