Як поп-прищ

Як ви відчуваєте будь-який вид мистецтва, як поп-прищ? Добре, це звучить досить противний, але я думаю, ми все це зробили свого часу інший. Це просто частина людського буття. Особливо це частина життя підлітка. Я, наприклад, зрозуміти, як поп-прищ, і як це зробити, не викликаючи неприємний шрам. Так, ви чули мене правильно, є спосіб це божевілля. Реальна наука паралельно мистецтва. Гаразд, може бути, що стає трохи захопився.

Хоча більшість з нас, можливо, доведеться терпіти муки акне, ми не повинні приймати його лежачи. При передозуванні інформації, і продукти в достатку станом, як постійно, ми можемо розвиватися за межі боротьби з акне, і перейти в розширення його назавжди. Це прищі вискакують 101, або іншими словами, це час, щоб дізнатися, як поп-прищ.

Не просто ненавиджу прокидатися і перетасовки у ванну, тільки щоб заглянути у вашому відображенні і побачити масивний прищик? Що ще гірше, якщо так чи інакше вирішив здійснити посадку прямо на кінчик носа. Про тепер це огидно. О боже, ці немовлята можуть бути не тільки уваги-здобувачами, але вони можуть бути абсолютно болючою теж.

Так що тепер у вас залишається вирішення. Що ви будете робити далі? Ви тільки збираєтеся залишити його там і робити вигляд, що це не третє око? Ха, це не відбудеться це таке? Просто тому, що Космо та інших модних журналів не скажу ніколи вщипнути або стиснути, не обов’язково означає, що ви не повинні. Ми все сказав хтось, що з’являються прищі це найкраща ідея в світі. Ви можете навіть у кінцевому підсумку з постійним шрамом щоб нагадати вам про ваших відвідувачів. Це не дуже бажані.

Ну, це, безумовно, може трапитися. Проте, дуже багато з цих так званих косметичних журналах / джерела ніколи не вчать нас про те, як поп-прищ правильно. Це звучить смішно, але є безпечний спосіб це зробити. Перш за все, необхідно ретельно очистити обличчя, щоб очистити шкіру від бруду, масла і бактерії. Тепер ви будете мати потребу в тканини, які ви поставите на ваші поради вказівним пальцем. Це буде діяти як буфер, коли він зупиняється ваші нігті від подряпин вашої шкіри, а також допомагає поява бактерій на обличчі.

Тканина також допоможе вам отримати краще зчеплення. Потім можна акуратно прикладена тиск по обидві сторони від пороку. Це, будемо сподіватися, що прищик позбавити всіх своїх внутрішніх гидоти. Намагайтеся не натискати більш ніж удвічі. Ви не хочете дратувати шкіру, викликаючи тим самим його набухання. І от як пхати прищ.

Зрештою, більшість джерел буде попередити Вас, щоб не прищемити, вичавити, або поп-прищі в цілому, але по правді кажучи, як ще ви збираєтеся позбутися цієї гидоти. І я маю на увазі позбутися від нього зараз! Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як поп-прищ, або просто, щоб позбутися від прищів в цілому, виходити в інтернет і зробити деякі загальні пошуків. Існує цілий світ інформації чекає там для вас.