Як позбутися прищів в найкоротші терміни possible_

Прищі практично неможливо вилікувати протягом ночі, але є кілька варіантів лікування, які можуть значно прискорити ваше одужання час! Можливо, ви бачили дерматологів, придбали сотні доларів неефективних креми та миючі засоби, і були призначені всяке інше лікування акне, доступних сьогодні. Коли лікування не вдалося, і ваші прищі погіршився щодня, Ваш дерматолог може рекомендували Accutain. Accutain є останньою спробою в Streamline медичні для лікування акне. Вкрай різко на тіло і змінює свій хімічний склад. Ви, можливо, були розчаровані ваші поради дерматолога і нерівний, горбистої шкіри, що ви як і раніше залишається.

Нижче ви знайдете кілька пропозицій про те, як швидко усунути прищі без побічних ефектів жорстких наркотиків.

1. Не вибирають – Прищі викликані частково бактерій в шкіру, руки і обличчя, бактерій на них (навіть якщо ви миєте їх). За торкатися до обличчя, і, взявши в вашої шкіри, ви що викликають акне погіршуватися! Рубці також результат зйомки, при відриві парші до шкіри під врятувала тебе викликають нарощування рубцевої тканини.

2. Їжте здорову – здоровий всередині означає здоровий зовні! Продукти з високим вмістом волокна відіграють важливу роль в детоксикації тіла, менше токсинів призведе до більш ясною, здоровій шкірі! Вирубка на споживання цукру, молочних продуктів і цитрусових допоможе результати кардинально.

3. Пийте більше води Вода – це ключ до здорової шкірі. Наскільки не менше 2 літрів води на день допоможуть вашому організму позбавитися від токсинів і прискорити ваш мобільний виробництва.

4. Використовуйте правильні продукти – Збереження вашого обличчя чистою і без масла надзвичайно важливо при лікуванні акне.

Вспенивание Cleanser – містить саліцилову кислоту, щоб вбити бактерії і позбутися від заторів. Очищення 2-3 рази на день рекомендується; більше, і це призведе до сухості і привести до перевиробництва нафти.

Полірування Cleanser – Пілінг є необхідним у досягненні чисту шкіру. Вугрової / проблемна шкіра має проблеми відшаровування відмерлих клітин шкіри, тому мертві клітини потрапити в пастку всередині пори, що викликають перевантаження. Використовуйте 2-3 рази на тиждень на чисті, навіть шкіра!

Бензо Clear (5 або 10) – має високий вміст бензолу пероксидом, щоб вбити бактерії і можуть бути використані навіть на сухий, болючий шкіри.

Maxi Clear-Може використовуватися в якості маски або точкового лікування. Глина бази висихає і поглинає масло, сірка та саліцилова кислота ефективно вбивають бактерії, що викликають основні затори.

Крем-ALA Альфа-ліпоєва кислота є ідеальним для лікування акне рубців, залишкові вугрі, і почервоніння. Застосовувати 3 рази на день для досягнення найкращих результатів!

5. Інвестуйте в хороший макіяж – Ваша шкіра буде поглинати все, що продукт, який ви застосуєте до нього. Таким чином, гарне мінеральну основу, рум’яна / бронзер т.д. необхідно і дозволить вашій шкірі дихати протягом всього дня! Не кажучи вже про охоплення мінеральна косметика непереможне!

6. Лікувати вашої шкіри маски для обличчя регулярно – Отримання маски для обличчя принаймні один раз на місяць є найбільш важливим при лікуванні акне. Косметологи навчаються витягти заторів належним чином, і застосовувати продукти найкраще підходять для конкретного типу шкіри!

7. Виспіться – Коли ваш розум спить, ваше тіло переходить в відпочинку і відновлення режиму. Повне 6-8 годин сну вночі допоможе вашій клітини відтворюють більш ефективно й істотно відновити вашу шкіру швидше!

8. Льоду – Застосувати пакет з льодом або пак (з чистим паперовим рушником навколо нього), щоб ваші прищі два рази на день. Це допоможе контроль запалення і почервоніння.

9. Не впадайте в стрес – стрес є одним з основних тригерів акне. Коли ви підкреслити ваше тіло поміщається в стресовому режимі і гормонів стати незбалансованим. Практика повсякденності, такі як медитація, йога, або глибоке дихання, щоб заспокоїти свій розум, тіло і шкіру!

10. Останнє, але не менш важливо, отримати переміщення – Вправа є одним з найпростіших способів поліпшити свої прищі. 30 хвилин вправ в день буде стимулювати загальне виробництво кровообіг, клітини і колаген. Не тільки ви будете мати форму тіла, але світяться, красивої шкіри теж.