Як знайти хороший лосьйон для сухої шкіри

Ви хворі і втомилися від того, суха, лущення шкіри? Ви хочете позбутися від нього раз і назавжди? Ну, допомога під рукою. Ви можете використовувати лосьйон для сухої шкіри полегшенням для швидкої та ефективної допомоги. Але перш ніж ми обговоримо виборі лосьйону, спочатку давайте поглянемо на те, чому у нас є сухої шкіри, в першу чергу, і що ми можемо зробити, щоб звести його до мінімуму.

Чому це відбувається
Наша шкіра стає сухою у зв’язку з цілою низкою чинників. Над впливом сонця і вітру є основним одним з них. Інші фактори включають сухість викликаних водою з милом і використання жорстких миючих засобів на шкіру.

Всі ці висихають нашу шкіру, видаляючи ефірні олії з нього. Сонце викликає ще більшу шкоду шкірі, які можуть призвести до вікові плями, зморшки і тонкі лінії, утворюючи на шкірі. Лосьйон для сухої шкіри може допомогти в цьому, відновлюючи масел і захисту шкіри від цього пошкодження.

Пошук кращий лосьйон для тіла для дуже сухої шкіри
Найбільш поширені креми і лосьйони містять деякі агресивних хімікатів, який замість вирішення проблеми сухості шкіри, служать лише посилювати її. Мінеральні масла, зазвичай використовуються в цих кремів як зволожуючого агента. Проблема в тому, ці мінеральні масла шкідливих хімічних речовин, які роблять шкіру залежить від них. Хоча вони забезпечують тимчасове полегшення від сухості, в довгостроковій перспективі вони роблять шкіру ще сухіше, ніж раніше.

Ці креми також містять алкоголь, який сушить шкіру, і парабенів. Парабени є занадто агресивні хімікати, які використовуються в якості консервантів в цих кремів. Вони були знайдені в дослідженнях щодо підвищення ризику розвитку раку, а також вплив на них слід уникати будь-яку ціну.

Що ж тоді робити?
Подивіться на натуральні інгредієнти в лосьйон для сухої шкіри. Ці інгредієнти, отримані з 100% натуральних джерел і не мають побічних ефектів.

Cynergy Tk є одним з таких компонент. Він є похідним від шерсті овець Нової Зеландії. Це допомагає зберегти нашу шкіру здоровою і красивою, стимулюючи вироблення колагену і еластину в організмі – двох білків, необхідних для підтримки шкіри гладкою і пружною.

Maracuja це спеціальний екстракт плодів отримані з Бразилії. Він добре працює як пом’якшувальну і зберігає шкіру живить і здоровими. Він також допомагає в регулюванні змісту шкірного сала в шкірі, яка не дозволяє йому стати занадто сухий або жирної.

Олія з виноградних кісточок є ефективним засобом зволожуючим і потужним антиоксидантом. Він утворює тонкий захисний шар на шкірі, щоб зберегти вологу дюйма Він також містить вітамін Е і ефірних олій для підтримки здоров’я шкіри.

Повірте мені. Як тільки ви починаєте використовувати лосьйон для сухої шкіри, що містять ці інгредієнти, ваша шкіра буде перетворена в у дитини!