Мезотерапія для вас

Мезотерапія неінвазивного лікування, яка орієнтована на певні області, як зайва вага, целюліт, обличчя і шиї омолодження і т.д. Споживачі ін’єкційних зокрема вітаміни, ліки та мінерали є основою лікування. Ліки вводиться в шарі жиру під шкірою. Після того, ін’єкція робиться, він тане жир, порушуючи клітини вниз. Він виводиться з організму через нирки і легені.

Мезотерапія також зменшує біль і поповнює втрати волосся у чоловіків і жінок, а також. Крім того, він також видаляє зморшки, прищі і розтяжки. Це займе всього 3 до 4-х сесій для задоволення очікуваного результату. Мезотерапія може бути зроблено в будь-якій частині тіла, навіть на повіку. Відновлення відбувається швидше, ніж ліпосакція. Ризики і побічні ефекти м’якше, ніж ліпосакція теж. Особи з низькою толерантністю до болю може бути дано актуальних анестезії перед процедурою.

Легке печіння відчувається після ін’єкції. Це тому, що жир, розчинений. Оніміння може виникати після процедури, але при цьому він поступово йдуть протягом декількох днів. Найбільш поширені побічні ефекти мезотерапії є набряки та синці. Сверблячка може також відбутися, але тільки через кілька годин після обробки. Зміна кольору шкіри є побічним ефектом, також, але дуже мінімально і він також буде зникати в кінці кінців. Без стиснення одягу або бинтів не буде потрібно після процедури. Зверніть увагу, що Мезотерапія зроблено професійним косметичним хірургом. Коли мова заходить про вартість, мезотерапії становить $ 200 до $ 600 за сесію і для кожної області.

Однак очікувати додаткову ціну, якщо лікування буде здійснюватися радою сертифікованих пластичний хірург. Також за окрему плату в кожній клініці, але це набагато краще піти в авторитетних косметичних клініку або лікаря, тому що Ваш зовнішній вигляд і навіть ваше здоров’я перебувають під загрозою. Мезотерапія не призначений для схуднення, замість цього це процедура, тіло скульптури.