Кропива в косметичних

Його латинська назва кропиви дводомної, і воно росте майже всюди (у Великобританії). Це популярна рослина в різних фольклору традицій у всьому світі, але через його жало, його здоров’я даючи властивостями часто не береться до уваги.

Жало кропиви те, що більшість з нас може торкнутися, і обумовлена ​​висока присутності мурашиної кислоти. Цікаво, однак, якщо ви торкаєтеся листя кропиви на їх нижньої, ви не будете мучитися взагалі.

Листя кропиви багаті широким спектром вітамінів і мінералів, в тому числі слиз, флавоноїди, вітаміни А, В, С і К, фолієва кислота, пантотенова кислота, ксантофилл, хлорофіл, кальцію і калію. Коріння кропиви рослини також дуже поживні, з високою концентрацією дубильні речовини, стерини, і полісахариди. Навіть насіння кропиви прекрасно підходять для вашого здоров’я, так як вони містять ліпіди, незамінних жирних кислот, фіто-стимулятори і фітогормони.

Популярний спосіб ковтати чай як чай. Люди також пити у вигляді настою або відвару, так як це фантастичний тонік навесні, через згадані вище вигод: він допомагає очистити вашу кров, і виганяти метаболічні відходи з вашого тіла, в той час м’яко стимулюючи лімфатичної системи шляхом модуляції Швидкість, з якою викидаються токсини через нирки.
Майже 2000 років тому, грецький лікар Діоскорид називали сприяло використання відвару кропиви насіння у вині як потужний афродизіак.

Як вже згадувалося вище, кропива багата як залізо і вітамін С, і поєднання цих двох допомагає вашому тілу, щоб зробити більше крові. Виходячи з цього, кропива рекомендується для тих, хто страждає від втоми або від анемії.
Кропива також часто рекомендується для людей з ревматичними проблемами, так як вона має протизапальні властивості: воно часто використовується в косметичних продуктів, зокрема органічних продуктів по догляду за шкірою, як це так в’язким, тонізуючим і антиоксидантну (це в основному пов’язано з наявністю хлорофілу, бета-каротину і вітаміну А. Це особливо важливо інгредієнт для використання в органічному масло для тіла, для запобігання розтяжок.