Гарсія лицьової пластичної хірургії створює омолоджуючі добавки, які дійсно працюють

Кілька основних причин хибності більшості вітамінів і мінеральних добавок існує. Однією з причин є відносно низькою “біодоступність швидкість” доповнення. Біодоступність становить міра того, скільки вводимо ліки або доповнення всмоктується в кров і насправді дійде до місця дії в організмі. Багато продуктовий магазин якісних таблетки доповнення настільки повні сполучні і наповнювачі, що будь-які вітаміни та мінерали насправді в таблетки мають дуже мало біодоступність – до всього 10 відсотків. Капсули тариф трохи краще – близько 20 відсотків у середньому.

Інша причина в тому, що харчові добавки (вітаміни та мінеральні добавки, продукти) не повинні проходити розгляд продуктами і ліками США (FDA) до того, як на ринку, якщо вони не містять нових дієтичних інгредієнтів. Відповідальність за безпеку і ефективність добавки покладається на виробника. Не помиліться. Дієтичні добавки бізнесу є мульти-мільярдний бізнес. Виробники добиваються того, щоб робити гроші, і так довго, як доповнення є безпечним, немає моніторингу вимога, що вона також може бути ефективним.

Третя основна причина, що анти-старіння добавки часто не працюють тому, що навіть найвищі якості добавки не можуть компенсувати погане харчування, відсутність адекватних вправ і сну, або шкідливі звички, як куріння і надмірне споживання алкоголю.

У створенні Reviva омолоджуючий вітамін лінія, д-ра. Гарсія Гарсія лицьової пластичної хірургії поблизу Джексонвіллі, штат Флорида, засновували року в медичній і харчовій досвіду і наукових досліджень. Вони працювали рука об руку з хіміками компаундування розвивати напрямок високоактивних продуктів, які забезпечують організм наднормальних рівні зцілення вітамінами, які допомагають організму максимізувати свою клітинних функцій.

Лінія Reviva включає три етапи: I етап є мультивітамінний сформульовані зберегти клітинні функції організму працюють на максимальних рівнях; Stage II містить антиоксиданти доведено по боротьбі з жорстоким вплив вільних радикалів на шкіру, підвищити метаболізм і допомагають запобігти серцево-судинні захворювання. III етап є цілющим формула розроблена, щоб допомогти тілу під час стресу і зцілення. Гарсія лицьової пластичної хірургії пацієнти, які брали Reviva омолоджуючі вітамінів при періопераційної етапі повідомили менш набряки та синці і швидкого відновлення.