Більше 40 ось 3 простих кроки, щоб виглядає чудово.

Я не знаю, як ви, але я дуже не хочу витрачати годинник і гроші – намагатися шість різних кремів, лосьйонів і зіль для мого обличчя.

Я хочу простий, але ефективний режим догляду за шкірою для зморшок вільної шкіри. Ну, я знайшов його! Я майже 50 років, і думаю, мені людей, все ще в моєму кінці тридцятих років!

ось мої 3 простих кроки

1. годувати вашу шкіру – будувати більше колагену

Я використовую крем сильного пептиду міді. Не має запаху красива, вона не приходить в химерному дорогу пляшку або банку, і він блакитний – але як тільки ви втирати його в шкіру кольору зникає – але це деякі серйозні речі для догляду за шкірою! Напевно, кращий крем проти старіння на ринку.

Клінічні дані про анти старіння дослідження показує, мідні пептиди щоб бути ефективним на звернення назад старіння шкіри на шкірі людини. Мідні пептиди також можете:

Жорсткість в’яла шкіра
Сприяє підвищенню пружності шкіри
Поліпшення пружності шкіри
Зменшуючи зморшки і глибину зморшок

2. відшаровується – позбутися старих мертву шкіру, щоб звільнити місце для нового колагену

Молочна кислота і саліцилова кислота є отшелушивающие речовини, використовувані для обличчя пілінг. Ці природні засоби – отриманий з цукру, що міститься в молоці і фруктах – запропонувати ряд переваг для старіння шкіри, таких як:

скорочення розширених пор
усунення зморшок
отшелушивающие мертві клітини шкіри

Якщо ви старше 40 років, молочна кислота повинна бути вашим кращим другом, тому що, як ми старіємо, наша шкіра стає сухою, тьмяною, і колір. Всі ці роки для прийняття сонячних ванн в даний час починають з’являтися на вашому обличчі (sigh!)

Цей зволожуючий лосьйон не тільки допомагає видалити плями сонця і знебарвлення, але зволожує і дає шкірі гладкою вологою світіння. Саліцилова кислота є великим для закладення великих порах. Я використовую обидва кілька разів на тиждень і любити їх.
Інші переваги включають: збільшення колаж виробництва, збільшення вологості зв’язують властивості і допомагають розчиненню і видаленню розтяжок та інших уражень шкіри.

3. Зволоження, лікувати і захищати – з Ему Нафта

При застосуванні зволожуючого ви насправді чи просто зволожуючий охоплюють особа з неприродним жирів і воску.

На жаль, більшість зволожуючих повні хімічних речовин, однак ему О.І. є натуральний зволожувач – з склад, аналогічний людської шкіри масла. Не тільки він може захистити шкіру від втрати вологи і допомагають запобігти зморшки, він також може зцілити запаленої і пошкодженої шкіри.

Австралійські аборигени використовували це і тільки це, щоб вилікувати і захистити свою шкіру протягом сотень років. Це говорить багато, враховуючи, як суворих сонце знаходиться в Австралії.

Ему Нафта працює для всіх типів шкіри і не посилить конкретні проблеми шкіри, як, сухий зудить шкірою, забиті пори або білі вугри. Він має цілющі властивості, що особливо корисно при опіках, екземі і псоріазі.

Я використовую його кожен день, і кожен раз, коли я вмиваюся.

Це мої улюблені 3 Прості зморшок шкірою поради безкоштовно. Отримати більш детальну інформацію по посиланню нижче ………..