L’усній пари в нову революцію

Ваша запізнювався в салон, у вас є спеціальний захід, щоб піти в сьогодні ввечері, і ваші волосся сухе і пошкоджені. Ви повинні увійти і вийти, щоб провести час. Хіба не було б здорово, щоб отримати лікування і дивовижні висушити феном всі в один час.
Перукарі і клієнтів по всьому світу вживають для історія L’Oréal SteamPod революцію силою! Жінки бачать вау-фактор, як їх призначення рази знижуються, вони отримують бездоганний стиль і покинути салон з більш здоровими волоссям все в той же самий час. Звучить приголомшливо, чи не так?
Розчісувати сила потоку і нововведених лінії волосся ремонт SteamPod від L’Oréal Професійний ремонт вашого волосся з Pro-Кератин технологій, зміцнює волосся, сприяє виведенню завивають і залишає вас із чудовим блиском і красивою обробкою висушити феном всі в одній короткій обслуговування. Велика частина, це, займає такий же час, як звичайний висушити феном!

L’Oréal була дослідження і розробки SteamPod через сотні SteamPod сесій за останні 5 років, щоб отримати правильне поєднання тепла і пари високого тиску. Сервіс краще для вашого волосся, ніж при використанні прямої праски поодинці, як волога з пара не висохне на собі волосся. Нещодавно почав на волосся Expo Сіднеї він був отриманий з великим відгуки, де вона була представлена ​​вперше для широкої публіки.

Отже, як це працює?
Отже, ви говорите собі: тепер, якщо ви пара вашого волосся чи не буде залишити волога?
Відповідь на це питання немає, а от секрети.
1. Бажаної обробки додається в ваше волосся після миття.
2. Температура регулюється на SteamPod залежно від чутливості волосся і бажаного стилю просили.
3. Пара з SteamPod відкриває кутикулу волосся дозволяє обробки (про крем кератину або сироватки), щоб проникнути в ядро ​​волокно волосся.
4. У той же час кутикула згладити праски і відображені і негайні і помітні гладкої поверхні.
5. Волосся стиль, як зазвичай, прямий, пружний, завитки, проте вам це подобається, волосся завивають безкоштовно, оновленої і призначеного часу зменшується

Скільки це буде коштувати?
Там немає встановленою ціною, як і всі перукарські мають змінне ціноутворення залежно від індивідуального рівня салону і стиліста. Пам’ятайте, що це платна послуга, заощаджуючи ваш час і залишивши вас з красивою оновленої волосся.
В даний час це в салоні тільки служби, так що є деякі узагальнення, які можуть бути зроблені щодо ціноутворення. До них відносяться:
1. У більшості салонів послуга буде трохи дорожче, ніж нормальний висушити феном, оскільки вона включає в себе вартість лікування у службі.
2. Салон буде додати близько $ 20 до ціни висушити феном, який є вартість лікування.
Головне потрібно пам’ятати, що це економить час і ремонту ваше волосся в той же час.

Де я можу запропонувати послугу?
Ви повинні перевірити з вашим місцевим салоном. В іншому випадку велика L’Oréal салонах по всій Австралії знаходяться в процесі створення SteamPod станції. Judena Тейлор салон в Бонд є однією з перукарень, які ви можете звернутися за додатковою інформацією про послугу.
Або ви могли б почекати, хоча, чому хотів би вам і купити прийомним блоком будинки, які будуть доступні приблизно в кінці жовтня 2012 року.

Стаття написана Джошуа Тейлор, партнер Тейлор Judena салон Bondi. Judena Тейлор Салон волосся L’Oreal салону, розташованого в Бонді. Вони спеціалізуються на колір, висунення людських волосся і blowdrys. Відвідайте нас на www.judenataylor.com.au