як часто потрібно доглядати за нігтями і як запобігти найбільш поширені проблеми нігтів

Є досить багато різних проблем, які можуть статися з нашими нігтями. Незаботілісь нігті легко можуть стати крихкими, Спліт і білі плями можуть з’являтися часто.

Це може бути важко знаючи, як часто ви повинні доглядати за нігтями і те, що ви повинні зробити. Тим не менш, з трохи часу і зусиль, ви помітите, що догляд за нігтями дійсно не повинно бути занадто важко.

як часто ви повинні піклуватися про ваших нігтів:

Як правило, ваші нігті повинні бути розглянуті після кожного дня. Простий гігієни, такі як пензель нігтя і м’яким милом і водою щодня насправді не є рутинною і це займе всього кілька хвилин Вашого часу. До того ж є й інші речі, які ви можете зробити, в тому числі щотижневі:

Видалення будь-якого старий лак для нігтів, зволожуючи ватним тампоном з рідиною для зняття лаку. Натисніть бавовни для нігтів всього за кілька секунд, щоб пом’якшити польських і запобігти будь тертя цвяха. В одній фірмі руху перемістити бавовни від основи нігтя, аж до кінчиків, а потім повторити, поки польський не всі відірватися.

Наступна форма нігтя за допомогою дошки Емері. Краще подати нігті від кута до центру, хоча ви не повинні подавати фактичного кута себе. Важливо не запустити файл вгору і вниз по нігтів, так як це може призвести до хребтів і інших потенційних проблем з нігтем.

Наступним кроком буде замочити руки в теплій воді протягом до декількох хвилин, для того, щоб видалити будь побудований бруд і біти нігтів з моменту подачі, яка була тільки що зробили. Використовуйте апельсинової паличкою для очищення деревини під нігтем.

Багато людей хотіли б підштовхнути їх кутикулу тому, але взагалі краще залишити кутикули, де це. Якщо ви не впевнені, де кутикули в ніготь, це в основному шкіри, який росте з пальця на підставу нігтя. Чи не штовхає кутикулу назад допомагає запобігти інфекції.

Хоча ви можете купити різні верхні покриття і грунтовки, вважається, що чітке лак для нігтів робить ту ж саму роботу і так дешевше просто застосовувати чіткі перший лак для нігтів. Наступна вибрати будь-який колір ви хочете для ваших нігтів і застосовувати. Залиште їх висохнути, а потім нанесіть ще один шар прозорого лаку для нігтів в якості верхнього покриття, щоб запечатати колір і, щоб запобігти зазубрин.

Рекомендується, щоб ви відвідуєте професійні майстри з манікюру кожні шість тижнів для того, щоб зберегти ваші нігті здоровими додаткові. Деякі хороші поради по догляду за нігтями включає в себе не використання рідини для зняття лаку частіше одного разу на тиждень. Рідина для зняття лаку може привести нігті висохне і потріскається і розділити. Крім того, після миття рук завжди завдати лосьйон або зволожуючий крем на нігті для того, щоб вони добре змащеними і захищеними.

Білі плями часто відбуваються на нігтях, і вони, як правило, не про що турбуватися. Хоча вони можуть вказувати на проблему з харчуванням, найбільш білих плям, викликаних грубої манікюру і занадто багато сили, прикладеної до нігтя. У цьому випадку вони повинні рости на своїх власних, і ви повинні записати себе, щоб бути дуже обережним з вашими нігтями в майбутньому

Також хребти ще одна поширена проблема, яка, як правило, викликані занадто багато тиску на цвях. Деякі хребти також знизилися з спадковими факторами, і ці можна контролювати тільки шляхом згладжування їх вниз з використанням буфера. Якщо хребтів тільки-тільки сталися вони можуть бути ознакою анемії і так це завжди краще проконсультуватися з лікарем.

У цілому, розглядаючи після ваших нігтів не повинна бути важкою роботою. Це не займе багато часу, щоб вичистити під нігтів мильною водою, використовуючи щітку для чистки нігтів, і мають манікюр один раз на шість тижнів дійсно може бути дуже весело. Так, доглядати за нігтями щодня, і ви не повинні мати багато проблем!